Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Дентал-Сіті"
Стоматологічна клініка Дентал-Сіті

Стоматологічна клініка "Дентал-Сіті"

Стоматологія

вул. Раїси Окіпної, 1 , Київ, Київська область
+38 (044) 531-12-42
+38 (044) 517-12-17
+38 (068) 30-977-45
+38 (093) 800-59-76
+38 (099) 08-920-41
dentalcity.kiev@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Київський стоматологічний центр мережі "Дентал Cити" заснований в 1996 році і є одним з перших приватних стоматологічних клінік України і зокрема міста Києва.
ДОСЯГНЕННЯ КОМАНДИ ЛІКАРІВ КИЇВСЬКОЇ стоматологічна клініка
За 17 років Київська філія мережі клінік "Дентал Сіті" зарекомендував себе як стоматологічний центр європейського рівня, де працює злагоджена команда професіоналів. Успіх стоматологічної клініки обумовлений ретельним, послідовним, індивідуальним, комплексним підходом до лікування кожного клієнта. На сьогоднішній день стоматологічний центр у Києві налічує понад 10000 клієнтів, а це свідчить про те, що нам довіряють.

НАШІ СТОМАТОЛОГИ виправить навіть найскладніший ВИПАДОК
Ми надаємо послуги будь-якого виду стоматологічного лікування. У нашій стоматологічній клініці ви, безсумнівно, отримаєте бажаний результат, адже наші стоматологи проведуть ретельну діагностику, сформують лікувальний план з розрахунком вартості. У Київському стоматологічному центрі "Дентал Сіті" використовуються сучасні технології та матеріали, стерилізація та дезінфекція інструментів здійснюються згідно з європейськими стандартами, надається послуга послелечебного супроводу, проводяться консультації по стоматологічних проблем.

У НАС НЕ СТРАШНО ЛІКУВАТИ ЗУБИ НАВІТЬ ДІТЯМ
Київська стоматологічна клініка надає послуги не тільки дорослим, але й дітям. Дитяча стоматологія мало поширена, тому батьки часто стикаються з проблемою: як допомогти своїй дитині вирішити проблеми з зубами. Завдяки сучасному обладнанню та досвіду наших професіоналів, стоматологічне втручання проводитиметься безболісно і найбільш якісно. Тому, відкинувши боязнь зубного лікування, і ви, і ваша дитина зможете звернутися до нас, і наші лікарі подарують вам бездоганну здорову усмішку.

МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСНЕ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Київська стоматологічна клініка \ "Дентал Сіті \" має ліцензії та сертифікати по кожному виду стоматологічних послуг, а також надає гарантії на виконані роботи. У нас лікування проводиться максимум ефективно і за доступними цінами.

Стоматологія ДенталСіті - це висококваліфікована клініка, в якій вам нададуть послуги діагностики та лікування будь-яких видів захворювань зубів і порожнини рота. У нашій клініці лікування зубів (м. Лівобережна) здійснюється з використанням спеціального обладнання, відповідного всім сучасним вимогам медицини. Карієс, пародонтит та інші недуги вам більше не загрожують - достатньо лише пару раз на рік відвідувати нашого фахівця.

У роботі наші фахівці використовують тільки якісне професійне обладнання, саме тому ми здійснюємо гарантовано якісне лікування зубів. Метро Лівобережна - це район, де розташований один з наших філій. У нас працює також і дитячий стоматолог, який максимально уважний до своїх пацієнтів, а це означає, що він вилікує зуби вашої дитини практично безболісно, ​​і ви з ранніх років привчите малюка відвідувати зубного лікаря.

Лікування зубів (метро "Лівобережна") - це те, на що ви можете розраховувати, якщо раптом вам потрібна термінова стоматологічна допомога. Якщо раптом ситуація серйозна, ми виконуємо лікування зубів під наркозом. Київ має в розпорядженні величезний вибір клінік, але тільки у нас в ДенталСіті ви знайдете повний комплекс послуг фахівців світового рівня. До ваших послуг профілактичний огляд, лікування з використанням новітнього обладнання, протезування, установка брекетів, послуги високопрофесійного хірурга, ортодонта, гігієніста. Нам ви можете довіряти навіть у самих, здавалося б, нерозв'язних ситуаціях. Лікування зубів (м. Лівобережна) здійснюється професіоналами своєї справи, а тому за результат ви можете бути спокійні.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Дентал-Сіті"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук