Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Дентал-Сіті"
Стоматологічна клініка Дентал-Сіті

Стоматологічна клініка "Дентал-Сіті"

Стоматологія

вул. Олександра Молодчого, 12 , Київ, Київська область
+38 (046) 293-06-83
dentalcity.chernigov@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Філія мережі стоматологічних клінік "Дентал Сіті" у Чернігові розпочав свою діяльність не так давно, але за цей недовгий період вже сформував велику базу постійних клієнтів, що є показником поєднання якості і доступних цін. Стоматологічний центр у Чернігові знаходиться в новому приміщенні на провідній вулиці міста, а саме вул. Олександра Молодчого, тому ви без проблем зможете дістатися до нас і скористатися бажаними послугами.

У НАС ПРАЦЮЮТЬ ТІЛЬКИ професионалам
Хоча Чернігівська стоматологічна клініка ще досить молода, але це зовсім не стосується досвіду і професіоналізму її персоналу в цілому і кожного з лікарів стоматологів. Професіоналізм наших фахівців - це імідж мережі клінік "Дентал Сіті" і зокрема кожної з них, тому ми гарантуємо якісне надання всього спектру стоматологічних послуг.

СУЧАСНА КЛІНІКА З Сучасні підходи до лікування
Чернігівський стоматологічний центр оснащений новітньою технікою, а стоматологи використовують ефективні та якісні інструменти і лікувальні препарати згідно з європейськими стандартами та надають послуги ефективними методами з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

НАШІ ФАХІВЦІ ВМІЮТЬ ЗНАХОДИТИ СПІЛЬНУ МОВУ З ДІТЬМИ
Також у Чернігівській стоматологічній клініці діє напрям дитячої стоматології. Дитяча стоматологія - це особливий напрямок стоматологічної діяльності, адже до кожного дорослій людині лікарям важко знаходити індивідуальний підхід і забезпечити комфортне лікування, а тим більше до дитини. Але наші фахівці обізнані в психологічних прийомах подолання страху перед лікуванням у дітей і дорослих, в методах безболісного і одночасно якісного проведення процедур. Тому відвідаєте нашу клініку разом з дітьми і переконайтеся в багатогранному професіоналізмі наших стоматологів самі.

МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСНЕ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Стоматологічна клініка "Дентал Сіті" у Чернігові має ліцензії та сертифікати по кожному виду стоматологічних послуг, а також надає гарантії на виконані роботи.

Наша стоматологічна клініка в Чернігові пропонує вам якісне обслуговування від самих уважних і професійних фахівців своєї справи. Не секрет, що для багатьох людей лікування зубів пов'язано з не найкращими спогадами життя. Однак використовувані нами в роботі сучасні технології роблять лікування зубів у Чернігові безболісним і швидким. Зрозуміло, тут багато що залежить від ступеня занедбаності захворювання, але ми докладемо всі зусилля, щоб звести дискомфорт від процедур до мінімуму.

Дитячий стоматолог в Чернігові також уважно поставиться і до вашої дитини, адже в ранньому віці проблеми з зубами переносяться набагато гостріше. Больові відчуття під час процедур можна зняти різними способами. Стоматолог (Чернігів) дитячий працює в денні години, а тому звертатися до нього ви можете в зручні для вас дні тижня. Як відомо, грамотно вибраний фахівець дозволить вам не тільки уникнути надалі проблем із зубним болем, але також зробить це швидко. Хороший зубний лікар в Чернігові на вагу золота, а тому наші послуги користуються особливим попитом. Переконайтеся в цьому самі - чудове обслуговування, професійні стоматологи, підхід до клієнта, низькі ціни - що ще потрібно?

Зрозуміло, потрібно якість. Пацієнт, потрапляючи до рук наших лікарів, може бути впевнений, що проблема не турбує його повторно. Ми робимо свою роботу на совість, забезпечуючи ідеальний результат лікування. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що вам буде надано хороший стоматолог. Чернігів - невелике місто, і репутація нашої клініки давно вже відома багатьом. Якщо ви звикли до відмінного обслуговування, тим більше не відмовляйте собі в цьому при відвідуванні лікаря.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Дентал-Сіті"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук