Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяСтоматологічна клініка "Dental Clinic"
Стоматологічна клініка Dental Clinic

Стоматологічна клініка "Dental Clinic"

Стоматологія

вул. Академіка Павлова, 140а , Харків, Харківська область
Пн.-Пт.:10.00-19.00 Сб.: 10.00 - 16.00
+38 (0572) 68-10-95
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Dental Clinic" - це місце де вміють створювати красиві посмішки, завжди Вам раді і з увагою поставляться до Вашої стоматологічної проблеми.

З першого дня існування клініки ми прагнемо постійно оновлювати стоматологічне обладнання, інструментарій, оснащення клініки. Для того щоб пацієнти не відчували страху перед лікуванням створена максимально затишна і комфортна обстановка.

Колектив клініки сформований виключно з висококласних фахівців, які активно беруть участь з стоматологічних конференціях і виставках. Якість стоматологічних послуг ретельно контролюється на спільних розборах клінічних випадків, консиліумах.

Особлива увага приділяється контролю якості обробки та дезинфекції інструментарію, в наш час - це ставати особливо актуально.

Наша стоматологічна клініка відрізняється своєю гнучкістю у складанні цін на послуги: ми підбираємо Вам лікування виходячи з Ваших можливостей, але при цьому гарантуємо високу якість нашої роботи.

Головна мета роботи стоматологічної клініки - це якісно виконати Ваше лікування і зробити так, щоб Ви з упевненістю радили нашу клініку своїм знайомим.

Фахівці

Стоматолог

Ортопед

Ортодонт

Спеціалісти

Стоматолог, Ортодонт, Ортопед

Відгуки про Стоматологічна клініка "Dental Clinic"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук