Медичний порталУстановиСімферопольСтоматологіяСтоматологічна клініка "Denta +"
Стоматологічна клініка Denta +

Стоматологічна клініка "Denta +"

Стоматологія

вул. Никанорова, 1(вул. Київська, 171/1) , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 26-94-19

+38 (050) 556-13-92,
+38 (098) 243-96-19,
+38 (095) 211-14-44,
+38 (097) 211-14-44
Сховати карту

Про установу

Здорова і красива посмішка - робота будь-якої складності!

Поширеним критерієм оцінки порожнини рота служить "голлівудська посмішка".

Білосніжні, рівні, і, найголовніше, здорові зуби - межа мрій багатьох людей, навіть далеких від публічних професій. Адже стан зубів надає прямий вплив на організм людини і важливі органи, що забезпечують життєдіяльність людини.

Цими утвореннями з твердих тканин природа наділила людей з вельми прагматичною метою - пережовувати їжу. Від того, наскільки добре подрібнені в роті вживані продукти харчування, залежить, наприклад, "робота" шлунка або кишечника. Учені навіть науково обгрунтували, що необхідна кількість жувальних рухів - 33, майже як кількість зубів у людини.

Однак не кожен дорослий, що вже говорити про маленьких дітей або підлітків, при перших ознаках зубного нездужання, кинувши всі справи, прагне, як можна скоріше потрапити на прийом до спеціалізованого лікаря. Стоматолог - це, напевно, єдиний лікар, візит до якого відкладають до останнього.

Багато зубний біль пересилює тривалий час, ненадовго купируют її, ковтаючи анальгетики пригорщами, шукають порятунку в полоскання рота настоями шавлії, кори дуба або розчиненим ротоканом, переривають Інтернет у пошуках народних засобів, і головне - сподіваються в цей момент, що скоро все пройде.

Однак, чергова безсонна ніч, змушує мученика бігти, наприклад, до районної поліклініки до самого її відкриття, щоб першим увірватися в кабінет стоматолога, кинувши у бік інших пацієнтів, які очікують прийому, чарівну фразу: гострий біль, мені - без черги.

У багатьох з нас боязнь людини з дзижчить бормашиною в руці йде з дитинства. "Боязко" сприйняття формував і загальний антураж зубного кабінету, хоча в дитячих поліклініках його стіни прикрашали різні ляльки або картинки, які могли відвернути дитину від необхідного втручання фахівця, і відсутність обладнання, і необхідного іноді наркозу, і багато іншого.

Сьогодні часи - інші, і ми, в нашій стоматологічній клініці "Denta +" маємо всім, щоб надавати пацієнтам не "лікарські послуги", а саме проводити спеціалізоване лікування зубів!

Основа будь клініки - це її медичний персонал. У нас працюють доктори, які мають не тільки великий практичний досвід роботи за різними напрямками стоматології, але й талант у своїй професійній сфері.

На прийомі фахівці, вивчивши стан зубів і ясен, призначать найбільш підходящий варіант лікування при конкретному захворюванні.

Технічне оснащення клініки дозволяє проводити художню реставрацію зубів, ставити пломби і коронки, декоративні прикраси з штучних каменів і вініри, а також видалення зубів - ВЕСЬ спектр стоматологічних послуг!

Ми прагнемо насамперед зберегти "рідний" зуб, проводячи комплексне лікування незалежно від, того в якому стані знаходиться він або ясен.

Пацієнтам, які потребують протезуванні, ми готові запропонувати знімне і незнімне протезування, керамічні або металокерамічні коронки, оксид цирконієві коронки, вініри, бюгельні і нейлонові протези.

Якщо необхідна імплантація зубів, то завжди можна підібрати підходящий варіант, оскільки ми володіємо як вітчизняними имплантами, так і виготовленими в Ізраїлі та США.

У нас можна встановити металеві, керамічні, сапфірові брекети і лінгвальні - внутрішні брекети. У деяких випадках рекомендується силіконова капа - позиционер.

Ми проводимо лікування периостита, періокаронаріта, пародонтозу.

Як тільки Ви відчули зубний біль не потрібно чекати, займатися самолікуванням, і сподіватися, що вона скоро пройде. Нездужання - вже ознака того, що з зубами чи яснами є якісь проблеми. Навіть, якщо вони незначні зараз, то, не пройшовши курс лікування, в майбутньому вони можуть привести до серйозних ускладнень. У таких ситуаціях єдиним правильним рішенням стане - негайно звернутися до стоматолога.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог, Імплантолог, Ортодонт, Хірург

Відгуки про Стоматологічна клініка "Denta +"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук