Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Дент Лайт"
Стоматологічна клініка Дент Лайт

Стоматологічна клініка "Дент Лайт"

Стоматологія

пр-т Космонавта Коромова, 3 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 9.00 - 19.00
+38 (044) 331-58-09
Сховати карту

Про установу

"Дент Лайт" - це насамперед найвищу якість і самі прийнятні ціни! Ми зробимо все, щоб зберегти здоров'я і красу Вашої посмішки!
У нашій стоматології ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання, у нас працюють кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи. Будь-який з наших лікарів знайде індивідуальний підхід до кожного пацієнта і порекомендує те лікування, яке підходить саме Вам! Досвід наших фахівців - не менше 10 років, а це немало!
Використовуючи матеріали тільки відомих світових компаній Стоматологія "Дент Лайт" проводить лікування зубів тільки самими новітніми методами!
Стоматологічна клініка "Дент Лайт" - це своєрідний бренд поваги і безумовного уваги до пацієнта, прагнення до гармонії медицини і людських взаємин. Для нас пацієнт - особистість і яскрава індивідуальність, вартого пильної уваги будь-якого з наших лікарів! Для фахівців клініки "Дент Лайт" стоїть мета підібрати неординарне рішення будь-яких проблем із зубами, скласти індивідуальний і відповідає всім правилам і нормам план лікування, звести до мінімуму стрес і страх, пов'язані зі стоматологічним втручанням.
Наша клініка надає такі послуги:
1. Профілактика
2. Реставрація
3. Ендодонтія
4. Ортопедична стоматологія
5. Дитяча стоматологія

Відгуки про Стоматологічна клініка "Дент Лайт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук