Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Денсім"
Стоматологічна клініка Денсім

Стоматологічна клініка "Денсім"

Стоматологія

вул. Толстого Льва, 43, кв.2 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 20.00 субота: 9.00 - 14.00
+38 (044) 289-59-90
+38 (044) 465-39-86
densim@ukr.net
Головний лікар
Щербина Николай Николаевич
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка денс
 
Професійна стоматологічна клініка денс надає весь спектр послуг по стоматології: лікування карієсу і захворювань ясен, відбілювання зубів, імплантація, протезування (установку коронок), хірургію, виправлення прикусу (брекети) та ін Без непотрібної болю, дбайливо і акуратно наші лікарі допоможуть вам в вирішенні будь стоматологічної проблеми.
 
Стоматологія, доступна всім
 
Стоматологічна клініка денс переконає вас у тому, що якісна стоматологія в Києві може бути доступна будь-якому пацієнтові. Ми допоможемо вам уникнути зайвих витрат, надамо знижки при комплексному лікуванні і отриманий результат збереже здоров'я ваших зубів на багато років.
 
Стоматологія європейської якості в Києві
 
Наші лікарі - досвідчені фахівці зі стажем від 7 до 25 років. Денс-це професійна стоматологічна клініка. У Київ ми привозимо обладнання та матеріали для маніпуляцій (пломбування, протезування, імплантації) виключно за кордону - Німеччини, Ізраїлю, США, Швейцарії. Стоматологія в клініці денс тільки найвищої якості.
 
Стоматологія денс надає гарантію на всі види робіт, наше обслуговування, професіоналізм наших лікарів і ціни дадуть вам 32 приводу для посмішки!

Відгуки про Стоматологічна клініка "Денсім"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук