Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Демарк"
Стоматологічна клініка Демарк

Стоматологічна клініка "Демарк"

Стоматологія

вул. Патріса Лумумби, 16 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб: 10.00 - 16.00
Головний лікар
Аскари Салем Али
Сховати карту

Про установу

"Демарк" - це київська клініка сучасної стоматології, яка діє на ринку медичних послуг з 2006 р. Нерозривні складові нашої роботи: досвід, професіоналізм, сучасне обладнання та увага до кожного клієнта.
Все це дозволяє нам здійснювати найскладніші операції та стоматологічні процедури. Високопрофесійні лікарі з багаторічним досвідом роботи зроблять ваше лікування безболісним. Якщо Ви шукаєте якісні стоматологічні послуги в Києві за розумною ціною, то Вам, безперечно, до нас. Клініка "Демарк" - Ви залишитеся задоволені результатом.
Лікарі клініки "Демарк" працюють на найновішому і сучасному обладнанні від провідних світових виробників (KaVo , 3M ESPE , EMS , Satelec), а також з кращими матеріалами, які популярні серед стоматологів всього світу.
Переваги клініки "Демарк" - це широкий спектр стоматологічних послуг , домашній затишок , уважний персонал , вільно говорить на декількох мовах - англійській, арабській, українській і російській, і високоякісне лікування без болю за доступними цінами!
Команда лікарів - професіоналів з великим клінічним досвідом і сучасними поглядами на методи і способи лікування зубощелепної системи - основа високих результатів.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Демарк"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук