Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "DD"
Стоматологічна клініка DD

Стоматологічна клініка "DD"

Стоматологія

пр. Червонозоряний, 4-Г , Київ, Київська область
+38 (044) 36-010-33

+38 (067) 74-111-33
info@ddclinic.com.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "DD" (Діді) - це клініка для всієї родини. Тут висококласні стоматологи надають кваліфіковану допомогу пацієнтам різного віку: від маленьких дітей, у яких тільки ріжуться молочні зубки, до людей похилого віку, що зіткнулися з необхідністю протезування.
У клініці працюють лікарі всіх напрямків стоматології. Кожен доктор має вчений ступінь кандидата медичних наук і є діючим членом вітчизняних або зарубіжних стоматологічних організацій.
Стоматологи клініки постійно розширюють свої професійні пізнання: відвідують конференції, семінари, виставки та курси не тільки вітчизняного, а й міжнародного масштабу. Завдяки цьому фахівці Стоматологічної клініки "DD" (Діді) відмінно обізнані про новинки, які з'являються на міжнародних стоматологічних ринках, і знають, як застосувати їх найкращим чином в конкретній ситуації.
У Стоматологічної клініці "DD" (Діді) встановлено найсучасніше обладнання, яке дозволяє ефективно працювати з фотополімерними матеріалами, тонкими зубними каналами, виконувати комп'ютерне моделювання брекет-систем і т. д. Завдяки використанню інноваційних технологій стоматологи можуть набагато швидше поставити правильний діагноз і розробити ефективну схему лікування. А за рахунок застосування сучасних матеріалів та ефективних лікарських препаратів тривалість лікування відчутно скорочується.
Ще однією перевагою Стоматологічної клініки "DD" (Діді) є демократична політика ціноутворення, завдяки якій якісна стоматологічна допомога професіоналів сьогодні стала доступнішою, ніж будь-коли раніше.

Відгуки про Стоматологічна клініка "DD"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук