Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Центр сімейної стоматології"
Стоматологічна клініка Центр сімейної стоматології

Стоматологічна клініка "Центр сімейної стоматології"

Стоматологія

пр-т Бажана, 12 А , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 21.00 Сб-Нд: цілодобово
+38 (044) 291-01-97
+38 (067) 537-57-77
Fax: +38 (044) 291-01-98
info@cfs.com.ua
Сховати карту

Про установу

"Центр сімейної стоматології" - перша і на сьогоднішній день єдина в Україні приватна клініка, де вам не лише цілодобово запропонують повний спектр стоматологічних послуг, навчать правильно доглядати зуби; тут також працює відділення щелепно-лицьової хірургії, що спеціалізується на виправленні природжених і придбаних дефектів і патологій. Особлива увага в клініці приділяється дентальної імплантології і остеопластика.

Клініка розташована на проспекті Бажана 12 А, в одному приміщенні з клінікою "Борис". В "Центрі сімейної стоматології" панує атмосфера затишку і спокою. Клініка налічує п'ять відділень: терапія, ортопедія, ортодонтія, хірургія, гігієна і фізіотерапія - кабінети кожного з них мають свій фірмовий колір. Тут працюють лікарі вищої категорії: стоматологи, хірурги, анестезіологи, рентгенологи - кожен з них знає і любить свою справу, а разом вони складають згуртовану команду фахівців.

В "Центрі сімейної стоматології" вам нададуть повний комплекс послуг: це консультації фахівців і повна діагностика, лікування карієсу і пародонтиту, естетична реставрація, відбілювання зубів і гігієна порожнини рота, виправлення прикусу у дітей та дорослих, протезування, а також весь комплекс хірургічних послуг - від видалення зубів до найскладнішої щелепно-лицевої хірургії. "Центр сімейної стоматології" має всі необхідні ліцензії, кваліфікація персоналу підтверджена численними дипломами.

Можливий виклик машини швидкої допомоги з медичним персоналом для транспортування пацієнта в клініку і надання спеціалізованої медичної допомоги на місці виклику з подальшою госпіталізацією. Після консиліуму фахівців для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування і складається зручний графік відвідувань. В "Центрі сімейної стоматології" ви не будете чекати в черзі: комфорт для кожного відвідувача - одна з візитних карток клініки.

Лікар детально пояснить вам суть запропонованого лікування. В "Центрі сімейної стоматології" з пацієнтом обов'язково укладають договір і дають офіційну гарантію на виконані роботи.

Тут застосовується сучасне обладнання провідних світових виробників (зокрема, Castellini, Planmeca). На всіх етапах - від першої консультації до завершальної стадії - пацієнти знаходяться під наглядом не тільки кваліфікованого персоналу, але і розумних машин. Під час лікування ведеться запис внутрішньоротової відеокамерою. У клініці практикується найширший спектр діагностики: від локального рентгена до 3D-моделювання щелепно-лицьової області.

В "Центрі сімейної стоматології" оснащена власна технічна лабораторія, що дозволяє лікарю, не виходячи з клініки, вирішувати складні технічні завдання. У процесі лікування застосовуються матеріали останнього покоління, що дозволяють ідеально відтворювати природні тканини зуба, використовуються новітні ортопедичні матеріали. Можливі всі види протезування, в тому числі протезування на імплантатах, широко використовується безметалловая кераміка на цирконієвої основі, вініри.

Особливу увагу ми приділяємо нашим маленьким пацієнтам в кращому на сьогоднішній день в Україні дитячому стоматологічному відділенні. Тут працює дитячий лікар вищої категорії, який знайде підхід до будь-якій дитині. Уважне ставлення, підкріплене знанням дитячої психології, неінвазивне (без бормашини) лікування карієсу зроблять відвідування "Центру сімейної стоматології" для вашої дитини приємним і прищеплять йому правильне ставлення до власного здоров'я. При кожному відвідуванні дитячого лікаря дитина отримує подарунок.

Всі процедури проходять абсолютно безболісно завдяки застосуванню анестетиків останнього покоління. Можливе проведення лікування під внутрішньовенним або загальним наркозом під спостереженням бригади кваліфікованих анастезіологів.

Весь інструментарій клініки проходить повний цикл предстерилизационной і стерилізаційної обробки за допомогою спеціального обладнання і новітніх засобів за програмою "АнтиСНІД".

Відгуки про Стоматологічна клініка "Центр сімейної стоматології"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук