Медичний порталУстановиСумиСтоматологіяСтоматологічна клініка "Brilliant smile"
Стоматологічна клініка Brilliant smile

Стоматологічна клініка "Brilliant smile"

Стоматологія

пер. їм. Красовицького, 12/2 , Суми, Сумська область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 18.00 (за попередньою домовленістю)
+38 (0542) 66-01-93
+38 (066) 196-87-93
dddent@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Клініка прогресивних технологій "Brilliant Smile" ("Сліпуча посмішка") пропонує повний спектр стоматологічних послуг будь-якої складності.
- Сама щадна (микроинвазивная) терапевтична стоматологія у місті Сумы.Лечение карієсу, пульпіту, художня реставрація та вирішення багатьох інших проблем ротової порожнини.
Ми рятуємо ”безнадійні” зуби. Використання сучасних матеріалів дозволяє відновити пошкоджені тканини зуба і вберегти його від подальшого руйнування.
- Пародонтологія - лікування захворювань ясен. Дуже часто люди приділяють увагу тільки зубах, при цьому ігноруючи догляд за яснами. А здорова десна - це необхідна умова для збереження здоров'я зубів. Наші стоматологи дадуть Вам професійні поради по догляду за порожниною рота і проведуть необхідний комплекс заходів по лікуванню.
- Хірургічна стоматологія.
Хірургічне втручання ми призначаємо нашим пацієнтам вкрай рідко. Адже основна мета нашої стоматологічної клініки - це зберегти зуби, використовуючи для цього максимальні можливості. Однак іноді з-за зволікань пацієнта і не надання своєчасної стоматологічної допомоги зберегти зуб вже не представляється можливим. Також бувають проблеми ротової порожнини іншого характеру, які вимагають хірургічного втручання. При неможливості уникнути хірургічного втручання, наші фахівці грамотно і безболісно видалять і простежать за якнайшвидше загоєння лунки.
- Протезування зубів.
Стоматологія в місті Суми стрімко зростає. З застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій стоматологи міста Суми все більше освоюють нові методики протезування зубів. Ми пропонуємо Вашій увазі протезування з допомогою суцільнолитих пресованих і фрезерованих коронок (CAD-CAM технології), вініри і люмініри, металокерамічні коронки на сплави різних металів, бюгельное протезування зубів на прихованих замках. Протезування на імплантатах.
- Ортодонтична стоматологія - виправлення прикусу у дітей і дорослих.
Брекет-системи нового покоління, що використовуються в нашій клініці, дають можливість виправити прикус навіть у найскладніших випадках. Якщо раньшестоматологи міста Суми мали можливість виправляти прикус у дітей і підлітків, то на даний момент наші лікарі вирішують проблеми з прикусом і у дорослих людей.
- Естетична стоматологія - профілактична стоматологія, відбілювання зубів і прикраса їх стразами, дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.
Приватна стоматологія в місті Суми багато уваги приділяє естетиці зубів. Відбілювання - один з найпопулярніших видів стоматологічних маніпуляцій на сьогоднішній день. Ефективне і нешкідливе відбілювання може провести тільки професійний стоматолог з допомогою сучасного обладнання. Записавши Вас на стоматологічний прийом, Вам запропонують декілька видів відбілювання зубів і продемонструють можливий кінцевий результат кожного виду відбілювання. Також в місті Суми наша клініка пропонує прикраса зубів з допомогою дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння, а також прикраса зубів стразами. Це додасть особливої пікантності Вашій посмішці.
- Дитяча стоматологія.
Дитяча стоматологія міста Суми кілька обділена увагою, адже діти дуже часто змушені вдаватися до допомоги стоматолога і найбільше бояться лікаря-стоматолога. В нашій клініці Ви і Ваші діти зітхнете з полегшенням, оскільки дитячої стоматології ми приділяємо велику увагу. Стоматологія без болю - цей головний наш принцип, який особливо важливий щодо лікування дітей. Сучасне обладнання, кольорові дитячі пломби, а також увагу нашого персоналу зроблять стоматологічний прийом для Вашої дитини цікавим і зовсім нестрашним.
- Стоматологія для вагітних.
Оскільки під час вагітності слід уникати прийому різних лікарських препаратів, хворий зуб під час вагітності прирівнюється до катастрофи. Але тільки не в нашій стоматологічній клініці. Сучасні безболісні методи лікування не вимагають використання знеболюючих препаратів. Наша стоматологічна допомога не зашкодить ні Вам, ні Вашій майбутній дитині.
- Стоматологічний туризм.
З'явився останнім часом в Україні термін «стоматологічний туризм» свідчить про професіоналізм наших стоматологів і довіру до них. Читаючи інформацію про стоматологічних клініках міста Суми неможливо знайти такий вид стоматологічних послуг. Стоматологія в місті Суми тільки починає рух у цьому напрямку, хоча наші фахівці не поступаються в своєму професіоналізмі стоматологам інших країн і міст.
Стоматологічна клініка "Brilliant Smile" пропонує пізнати всю красу і доступність стоматологічного туризму. Запрошуємо жителів всіх країн, які бажають отримати якісну та професійну допомогу відвідати нашу клініку. Наші стоматологи розробляють індивідуальний план лікування кожного пацієнта з докладним описом процедур і, що важливо, цін за кожну процедуру.
Наш сайт - це наша візитна картка з повноцінної і достовірної інформацією про всі види робіт, що проводяться нашою клінікою. Ми сподіваємося, що наш сайт стане Вам помічником в питаннях збереження здорової та красивої усмішки.

Стоматологічна клініка "Brilliant smile" - це сімейна стоматологія №1 у місті Суми.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Brilliant smile"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук