Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологічна клініка "Бліц стоматологія"
Стоматологічна клініка Бліц стоматологія

Стоматологічна клініка "Бліц стоматологія"

Стоматологія

вул. Северокольцевая, 11 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 276-76-78
info@blicstomat.com.ua
Сховати карту

Про установу

"Бліц Стоматологія" - спеціалізована стоматологічна клініка р. в Запоріжжі, в якій Ваші зуби змінюються, стаючи здоровими і красивими, як за помахом чарівної палички!

Стоматологічна клініка "Бліц Стоматологія " - це сертифікована стоматологічна клініка високого рівня, заснована в 2000 році в р. Запоріжжя, виконує весь спектр стоматологічних послуг, починаючи від профілактики і закінчуючи імплантології.

На базі клініки "Бліц стоматологія" функціонує власна унікальна у своєму роді Зуботехнічна лабораторія CAD/CAM, оснащена найсучаснішим обладнанням світових брендів, таких як Sirona Ivoclar, Ведо, Reitel, Renfert. У цій лабораторії проходять лабораторні етапи виготовлення коронки і мостовидні протези.

У нашій стоматології талант зустрічає технологію, щоб забезпечити винятковий тандем якості, турботи, комфорту і найсучасніших методів лікування зубів, доступних на сьогоднішній день. Спеціально розроблена заспокійлива та розслабляюча атмосфера залишить у Вашій пам'яті тільки приємні спогади про лікування і протезування зубів в нашій стоматологічній клініці.

Наші філії знаходяться в самому центрі великих районів р. Запоріжжі.

Постійно залишаючись на гребені останніх досягнень в області світової стоматології, ми можемо запропонувати Вам самі передові і перевірені інновації. Багатьом знайомий страх перед відвідуванням зубного лікаря. Ґрунтується він, передусім, на особистому досвіді людини при попередніх візити до стоматолога і пов'язаний з хворобливими відчуттями при лікуванні зубів, імплантації або іншими маніпуляціями, яким часто "радує" нас стоматологічна клініка.

Всі досягнення Стоматологічної клініки "Бліц стоматологія" спрямовані на те, щоб зробити всі процедури лікування та імплантації зубів безболісними і щоб допомогти пацієнтові подолати душевний дискомфорт перед відвідуванням стоматолога (зубного лікаря) і не виїжджати з р. Запоріжжя.

Політика мережі стоматологічних клінік "Бліц стоматологія" відрізняється своєю гнучкістю: ми підбираємо Вам лікування виходячи з Ваших можливостей, але при цьому гарантуємо високу якість нашої роботи.

У нас діє гнучка система знижок.

Головна мета стоматологічної клініки "Бліц стоматологія" - максимально зберегти Ваші зуби, а не замінити їх на штучні.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Бліц стоматологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук