Медичний порталУстановиХерсонСтоматологіяСтоматологічна клініка "Астера"
Стоматологічна клініка Астера

Стоматологічна клініка "Астера"

Стоматологія

вул. Перекопська, 21 , Херсон, Херсонська область
Пн-Нд: 9.00- 18.00
astera902@mail.ru
Сховати карту

Про установу

"Астера " - одна з кращих приватних стоматологічних клінік Херсона ( Україна ) , в якій надають повний спектр стоматологічних послуг з імплантології , ортопедичної та хірургічної стоматології , а також пародонтології тільки відмінної якості та з обов'язковим наданням гарантії.

Консультації проводяться безкоштовно .

Тенденція останніх років показує , що багато сучасних стоматологічні матеріали прекрасно проявляють себе в терапії , ортопедії та естетичної стоматології. У нашій стоматологічній клініці всі роботи - від виправлення прикусу , протезування зубів , художньої реставрації та відбілювання зубів до остаточного лікування - проводяться тільки з використанням перевірених , якісних і визнаних у всьому світі матеріалів та інструментів , на високотехнологічному обладнанні:

- застосовується радіовізіографіческая діагностика стоматологічних захворювань , знижує променеве навантаження використовуються фотополімерні матеріали, що володіють надміцними властивостями і забезпечують надійність пломб.

- застосовуються металокерамічні конструкції зубних протезів

здійснюється протезування та імплантація

- проводиться художня косметологічна реставрація зубів і зубних рядів.

-в спеціальному кабінеті здійснюється лікування пародонтозу , зняття зубних відкладень , полірування і відбілювання зубів. У лікуванні використовується ультразвуковий скалер .

- сучасними методами стоматології проводиться лікування кореневих каналів .

Професіоналізм фахівців зуботехнічної лабораторії клініки дозволяє виготовляти різні види зубних протезів ( металокерамічні , цельнокерамические та ін) в оптимальні для замовника терміни з високою якістю. Цьому сприяє і технічне оснащення лабораторії.

У клініці все передбачено для забезпечення зручності відвідувачів. Служба ресепшн своєчасно прийме замовлення , проконсультує Вас щодо вартості послуг клініки , подбає про комфорт перебування в " Астера" , а також про збереження Вашого часу , чітко організувавши графік відвідувань лікаря.

У нас є все, щоб зробити Вашу посмішку радісною і білосніжною !

Дозвольте подбати про здоров'я і красу Ваших зубів.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Астера"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук