Медичний порталУстановиДонецькСтоматологіяСтоматологічна клініка "ArtSmile"
Стоматологічна клініка ArtSmile

Стоматологічна клініка "ArtSmile"

Стоматологія

пр. Миру, 17 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 8.00 - 19.00, Сб: 9.00 - 14.00
+38 (062) 343- 49- 88,
+38 (062) 343- 49- 87
+38 (095) 176- 04- 76,
+38 (098) 751- 25- 15
Fax: +38 (062) 343- 49- 87
artsmile12@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "ArtSmile" розташована в центральній частині міста Донецька на проспекті Миру, 17 у бізнес-центрі "Центавр-Плаза". У нашій клініці сформувався колектив однодумців: лікарів-стоматологів, асистентів, медичних сестер, адміністраторів, зусилля яких спрямовані на створення максимально комфортних умов для пацієнтів. Обслуговування пацієнтів ведеться з урахуванням їх індивідуальних особливостей і комплексного підходу до вирішення виникаючих проблем.

Приємний інтер'єр, сучасне комфортне обладнання, яке полегшує роботу лікаря, професіоналізм персоналу дозволяють надавати якісні стоматологічні послуги. Клініка оснащена передовим обладнанням, інструментарієм та витратними матеріалами провідних світових виробників Італії, Швейцарії, Німеччини, США.

Безпека при лікуванні досягається за рахунок багаторівневої стерилізації. Новітні методи стерилізації дозволяють повністю убезпечити пацієнта під час стоматологічного лікування та імплантації зубів.

Рентген кабінет відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і вимогам. Радіаційна безпека досягається за рахунок наявності цифрового ортопантомографа фірми "VATECH", який дозволяє знизити променеве навантаження на 90% (порівняно зі звичайними плівковими апаратами) за найвищої якості знімків.

Наявність високочастотного дентального апарату "de Gotzen" і радиовизиографа "VISTA SCAN" фірми "DURR DENTAL" так само знижує променеве навантаження на пацієнта в 2-3 рази в порівнянні зі звичайною плівковою рентгенографією.

Враховуючи той факт, що "ArtSmile" - це нова стоматологічна клініка, ціни у нас одні з найпривабливіших у місті Донецьку.

Наша стоматологічна клініка вирішує будь-які, в тому числі і неординарні завдання з лікування, протезування, відбілювання зубів, імплантації, виправленню прикусу і, найголовніше, профілактиці стоматологічних захворювань.

Відвідавши нашу клініку, Ви гідно оціните високий рівень надання стоматологічних послуг і доброзичливість персоналу.

Стоматологічна клініка "ArtSmile" - мистецтво здорової усмішки!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "ArtSmile"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук