Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологічна клініка "Art стоматологія"
Стоматологічна клініка Art стоматологія

Стоматологічна клініка "Art стоматологія"

Стоматологія

вул. Перемоги, 80 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 220-08-85
Сховати карту

Про установу

 

Стоматологічна клініка " АRТ СТОМАТОЛОГІЯ " - це багаторічний досвід і впровадження інноваційних технологій у повсякденну практику !

Провідний спеціаліст клініки - заслужений лікар України , кандидат медичних наук , доцент кафедри хірургічної та терапевтичної стоматології , голова асоціації імплантологів Запорізької області , керівник групи розробників однією з перших систем дентальних імплантатів VITAPLANT , завідувач відділенням щелепно -лицевої хірургії Запорізького центру екстримальної медицини і швидкої допомоги Мосейко Олександр Олексійович.

Провідний консультант клініки - доктор медичних наук , професор , завідуюча кафедрою хірургічної та терапевтичної стоматології Запорізької медичної академії удосконалення лікарів Баранник Неонелла Гаврилівна .

Завдяки багаторічному клінічному досвіду наших співробітників , придбаному в провідних стоматологічних закладах і наукових центрах України та Європи , ми пропонуємо нашим пацієнтам передові медичні технології за доступними цінами. Наша клініка є партнером Медичної академії удосконалення лікарів та кафедри терапевтичної та хірургічної стоматології ЗМАПО , багатьох виробників дентальних імплантатів України , Європи , Росії й Білорусії ( VITAPLANT - Україна , SERVO - DENTAL - Німеччина , АRDS і MIS - Ізраїль , " Конмет " - Росія , RADIX - Белорусь ) .

Для кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід і з будь-якої клінічної ситуації ми знаходимо вихід , при цьому не відхиляючись від нашої політики " помірних цін".

Ми працюємо в команді , і вже після першої консультації ви отримуєте повний план лікування , незалежно від того , прийшли ви відбілити зуби або потребуєте багатоетапному комплексному лікуванні .

Будучи розробниками та партнерами всесвітньо відомих виробників дентальних імплантів , ми маємо можливість запропонувати вам найнижчі ціни на імплантацію зубів в Запоріжжі, і одні з найнижчих в Україні !

Діє гнучка система знижок і дисконтних програм , зручна для вас , вашої родини і ваших друзів.

Стоматологія для нас - мистецтво , а сучасні технології і наш клінічний досвід - інструмент.

 

Фахівці

Хірург

Терапевт

Гігієніст

Спеціалісти

Хірург, Терапевт, Гігієніст

Відгуки про Стоматологічна клініка "Art стоматологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук