Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяСтоматологічна клініка "Аоста"
Стоматологічна клініка Аоста

Стоматологічна клініка "Аоста"

Стоматологія

вул. Пушкінська, 96А , Харків, Харківська область
+38 (057) 704-23-78

+38 (097) 537-43-24
aosta.clinica@gmail.com
Сховати карту

Про установу

 

Співробітники нашої стоматологічної клініки - це команда професіоналів, несуча відповідальність за результати своєї роботи і постійно підвищує рівень кваліфікації на різноманітних курсах і симпозіумах у м.Києві, Полтаві та ін З 8 працюють у клініці лікарів-спеціалістів два лікарі мають вищу та шість - першу кваліфікаційні категорії.

Наші лікарі є фахівцями, які працюють тільки в тих галузях стоматології, за якими вони отримали університетську освіту і відповідні сертифікати (тобто хірурги займаються хірургічною роботою, терапевти - терапевтичної роботою, протезисти - протезуванням зубів і т.д.

Правилом роботи клініки є то, що первинний огляд проводять 3-4 фахівця різного профілю, які пропонують пацієнту кілька можливих варіантів лікування і приблизну вартість роботи.

Клініка «Аоста» оснащена сучасним обладнанням для обстеження, лікування, стерилізації, використовує у своїй роботі імпортні сертифіковані стоматологічні матеріали.

Надаючи широкий спектр стоматологічних послуг нашою клінікою, ми також не забуваємо про індивідуальні знижки для пацієнтів.

Вдале розташування клініки дозволяє легко дістатися до нас, як громадським, так і особистим транспортом, для якого передбачена безкоштовна автостоянка.

 

Спеціалісти

Стоматолог, Хірург, Ортопед, Ортодонт

Відгуки про Стоматологічна клініка "Аоста"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук