Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Анна-Дент"
Стоматологічна клініка Анна-Дент

Стоматологічна клініка "Анна-Дент"

Стоматологія , Дитяча клініка

вул. Велика Васильківська, 106 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 9.00 - 20.00
+38 (044) 529-88-91
+38 (044) 531-95-13

+38 (067) 449-06-93
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "АННА-ДЕНТ" веде лікарський прийом, що включає в себе всі види стоматологічних послуг дає об'ємну консультацію, що дозволяє поставити діагноз і визначити подальший хід лікування. Даються роз'яснення про матеріали, які будуть застосовані при лікуванні. Незалежно від тривалості лікування консультація дається безкоштовно.
Пацієнти нашої клініки повинні знати, що всі види лікарських робіт проводяться на американському устаткуванні фірми "Ай-Дек", що має сертифікат на Україні, матеріалами, що пройшли ліцензійну комісію, виробництва Швейцарії, Німеччини, США.
Всі лікарі нашої клініки мають медичні дипломи та лікарські категорії, що дозволяють працювати у приватній медицині і на західному обладнанні. Абсолютно весь колектив клініки має санітарні книжки, схвалені санепідемстанцією.
На кожного пацієнта заводиться медична карта, в якій збирається весь анамнез хворого і заноситься весь перелік лікарських робіт, проведених в клініці.

Всім пацієнтам, які пройшли лікування в клініці, даються письмові рекомендації, складені індивідуально.
Нашим пацієнтам пропонується безкоштовний профогляд кожні шість місяців і дається гарантія на всі проведені види робіт строком на один рік.

Пацієнти мають можливість внести будь-які зауваження та побажання в нашу книгу пропозицій.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Анна-Дент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук