Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Алтей"
Стоматологічна клініка Алтей

Стоматологічна клініка "Алтей"

Стоматологія

вул. Якіра 2/6 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 20.00 Сб: 10.00 - 17.00
+38 (044) 575-53-52
Сховати карту

Про установу

Якщо Ви шукаєте якісні стоматологічні послуги за розумною ціною, то ми впевнені, що зможемо їх надати і Ви залишитеся задоволені. Протягом більш ніж десяти років керівництво Стоматологічної клініки "АЛТЕЙ" пропагує поширені в усьому світі принципи стоматології, як галузі медицини, яка попереджає проблеми і допомагає їх вирішувати не завдаючи шкоди здоров'ю, а лише покращуючи стан хворого.
Пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг: лікування зубів, естетичні реставрації, ендодонтія; незнімне протезування: металокерамічні коронки, безметалова кераміка, вініри, протезування на імплантатах; знімне протезування: бюгельні протези, повні та часткові знімні протези; дитяча стоматологія: лікування молочних зубів, герметизація фісур , комплексна профілактика карієсу; ортодонтія: виправлення прикусу у дітей та дорослих; гігієна і профілактика пародонту: зняття зубних відкладень, шинування, відбілювання.
У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи не менше 8 років. У роботі використовуються імпортні сучасні матеріали, технології та обладнання.
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Алтей"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук