Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Альтана Плюс"
Стоматологічна клініка Альтана Плюс

Стоматологічна клініка "Альтана Плюс"

Стоматологія

вул. В. Гетьмана, 25 , Київ, Київська область
Пн-Пн: 10.00 - 20.00 Сб: 10.00 - 16.00
+38 (044) 457-11-31
altanaplus.stomatologiya@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Комфорт і зручність. Ми дбаємо про те, щоб, прийшовши в клініку, Ви відчували себе як вдома. Так само ми розуміємо, що час наших пацієнтів коштує дорого, тому ми робимо все можливе, для того, щоб Ви отримали максимально повне медичне обслуговування за найкоротший час.
Якість і професіоналізм. Ми знаємо, що якість послуг, що надаються безпосередньо залежить від освіти та досвіду фахівця, тому ретельно підбираємо весь медичний персонал і стимулюємо професійне зростання кожного співробітника.
Відкритість і чесність. Ми переконані, що чесність є невід'ємною складовою роботи будь-якого фахівця, а тим більше лікаря, тому ми завжди готові надати будь-яку потрібну Вам інформацію про хід, вартості та результаті лікування.
Надійність і безпека. Ми забезпечуємо всі умови для надійного лікування наших пацієнтів, завдяки бездоганному дотриманню санітарно-епідеміологічних норм. Завдяки сучасному обладнанню стерилізаційної, всі інструменти проходять цілковитий цикл дезінфекції та стерилізації, тому ми можемо бути спокійні за Вашу безпеку.
Сучасність і технологічність. Ми постійно стежимо за світовим прогресом у стоматології, регулярно закуповуємо новітнє обладнання та матеріали, освоюємо нові методики для того, щоб забезпечити Вам гарантовано якісне лікування і найвищий естетичний результат.
Доступний рівень цін. Ми свідомо встановили у своїй клініці абсолютно прийнятний рівень цін. Просто порівняйте наші ціни, і ви побачите, що вони нижче, ніж у багатьох клініках міста.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Альтана Плюс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук