Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Adent" ("Адент")
Стоматологічна клініка Adent (Адент)

Стоматологічна клініка "Adent" ("Адент")

Стоматологія

вул. Межова, 23 , Київ, Київська область
+38 (044) 587-78-88
info@adent.com.ua
Сховати карту

Про установу

Сучасне обладнання і професіоналізм наших стоматологів дозволяє робити можливим неможливе.
У нашій клініці створено унікальний колектив лікарів та середнього медичного персоналу. Наш колектив відрізняє високий рівень підготовки та відданість своїй справі.
Всі доктора нашої клініки - це команда професіоналів, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації стоматологів, відвідують семінари, виставки.
Доктора нашої клініки проводять діагностику та лікування всіх захворювань зубів і порожнини рота, надають всі види терапевтичної стоматологічної допомоги: лікування пародонтиту, пародонтозу, пломбування каналів, реставрація та реконструкція зубів.
Виконують різні види протезування: металокераміка, безметалова кераміка, знімні зубні протези, протезування на імплантатах. Всі роботи з протезування виконуються в короткі терміни, при цьому Ви отримаєте бажану якість і комфорт. Тимчасові коронки можуть бути виготовлені безпосередньо під час відвідування нашої клініки. Спеціально для найменших пацієнтів здійснює прийом дитячий стоматолог. При необхідності радикального лікування за роботу візьметься досвідчений хірург-стоматолог. Якщо Вам необхідна ідеально рівний зубний ряд без скупченості і проміжків між ними, то Вам до ортодонта.
Стерилізаційне обладнання проходить щомісячний контроль, що гарантує безпеку від інфікування.
Ми доклали максимум зусиль, щоб Ваші відвідини клініки було більш комфортним і затишним. Прийом пацієнтів у нашій клініці проводиться за попереднім записом, тому Вам не доведеться довго чекати в холі - ми цінуємо Ваш час.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Adent" ("Адент")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук