Медичний порталУстановиЗапоріжжяСтоматологіяСтоматологічна амбулаторія "ТРІАЛ"
Стоматологічна амбулаторія ТРІАЛ

Стоматологічна амбулаторія "ТРІАЛ"

Стоматологія

вул. Дзержинського, 114А , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (0612) 63-42-69
stomat_trial@mail.ru
Головний лікар
Зильбер Яков Аркадьевич
Сховати карту

Про установу

Стоматологіческая поліклініка " ТРІАЛ "

Історія , становлення, розвиток

Інструменти Епоха , події , люди - нерозривні ланки ланцюга будь-якого історичного процесу , і вилучити їх неможливо , тому що минуле , на відміну від майбутнього цілком передбачувано.

Поліклініка " Тріал " створена в травні 1995 року , коли кваліфікована стоматологічна допомога була в дефіциті.

Нашою відмінною особливістю були висококваліфіковані лікарі та середній медичний персонал , хоча обладнання на той час залишало бажати кращого. Але час йшов , з'являлися нові технології та обладнання , що вимагало постійного вдосконалення кваліфікації фахівців. Від моменту створення до теперішнього часу придбано найсучасніше обладнання , відкриті хірургічний і рентгенологічний кабінети . Для лікування та протезування використовуються найсучасніші матеріали і технології.

Великим плюсом нашої організації є те , що на базі клініки є своя зуботехнічна лабораторія , що дозволяє нам працювати з техніками в одній " команді " , тільки командний дух може дозволити виконувати роботи на високому рівні , виправляючи і доповнюючи один одного , робити спільні висновки відразу по міру виникнення того чи іншого питання , що дозволяє нам скоротити кількість примірок , і , природно , кількість візитів пацієнтам.

Ми пишаємося тим , що передаємо досвід з покоління в покоління завдяки спадкоємності сімейної династії стоматологів , що виховує в нас чуйне і трепетне ставлення до наших пацієнтів , тому що Наша професія - це Ваша посмішка

Відгуки про Стоматологічна амбулаторія "ТРІАЛ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук