Медичний порталУстановиМиколаївСтоматологіяСтамотологія "МЕДЕНТ"
Стамотологія МЕДЕНТ

Стамотологія "МЕДЕНТ"

Стоматологія

вул. Потьомкінська, 18 , Миколаїв, Миколаївська область
+38 (0512) 37-91-04,
+38 (0512) 37-91-05
doctor@medent.mk.ua
Сховати карту

Про установу

Красива посмішка - для щасливого життя!

Здорові зуби - це показник якості життя , запорука фізичного благополуччя , здорова усмішка - це соціальні контакти , спілкування. Мовою посмішки можна виразити безліч почуттів : любов , радість, щастя . Для цього в зубному ряду не повинно бути дір , і вони повинні бути добре доглянутими . Підтримати красу Вашої посмішки допоможуть кваліфіковані фахівці а також регулярна грамотна профілактика . Причому починати її потрібно якомога раніше . Отже , відвідувати стоматолога необхідно як мінімум два рази на рік. І тоді Ви зможете уникнути розвитку серйозних проблем із зубами.

На ринку стоматологічних послуг стоматологія Медент існує 11 років , і за цей час з одноповерхового будинку , в якому було розташовано 3 стоматологічних кабінети , Медент виріс у двоповерховий будинок , в якому в даний момент розташовані 8 кабінетів , окрема стерилізаційна і власна зуботехнічна лабораторія з виробництвом литва .

Гідності стоматологічної поліклініки Медент можна оцінити вже на вході в медичний заклад . Чистота і зручність інтер'єру , доброзичливість адміністрації. Крім того , Вам відразу запропонують всю необхідну інформацію про послуги та їх вартість . Персонал клініки допоможе заповнити необхідні папери , відповість на запитання.

Доставте собі радість ще раз - відвідайте стоматологію " Медент " і ми впевнені , що до Ваших приємних спогадів додасться ще одне. Вдивіться в добрі очі наших докторів і прислухайтеся до їхніх порад . Вас будуть лікувати з любов'ю і розумінням , а значить , безболісно і якісно.

Відгуки про Стамотологія "МЕДЕНТ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук