Соляна печера Ваш Лікар

Соляна печера "Ваш Лікар"

Медичні компанії

вул. Комбрига Петрова, 2 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 749-31-41
vashlikar.dp@gmail.com
facebook
Сховати карту

Про установу

Основним моментом у складному саногенетическом механізмі дії сухого аерозолю NaCl є його вплив на слизову оболонку дихальних шляхів і на гладком'язових апарат бронхіол. Аерозоль хлориду натрію сприяє разжизжению слизового секрету і відновленню фізіологічних властивостей миготливого епітелію, видалення разом з мокротою частини патологічної мікрофлори та продуктів її життєдіяльності і, відповідно, значного зменшення інтенсивності сенсибілізації організму мікробними алергенами.

Основний діючий фактор методу галотерапії - сухий високодисперсний аерозоль хлориду натрію, надає саногенне, муколітичну, бронходренажное, протизапальну, імуномодулюючу дію на респіраторний тракт і опосередковано покращує загальну захист організму. Поліпшення дренажної функції і зменшення запалення дихальних шляхів сприяють зниження гіперреактивності і зменшення бронхоспастического компонента обструкції.

В цілому лікувальні фактори галотерапії надають дію на респіраторний тракт, імунну, серцево-судинну, вегетативну нервову систему; шкірні покриви, психоемоційну сферу.

Досвід застосування галотерапії у практичній медицині підтвердив високу ефективність штучного галоаэрозоля, створюваного в приміщеннях. Ефективність лікування хворих на бронхіальну астму, та обструктивним хронічним бронхітами, пиловим бронхітом, полінозами, алергічним ринітом в умовах галокамери переконливо доведено, науково обґрунтована, підтверджена практичним досвідом роботи і зараз вже не обговорюється. Позитивні результати відзначені у 80-90% хворих з різними варіантами бронхіальної астми, хронічним бронхітом, гострим бронхітом з рецидивуючим і тривалим перебігом, із захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

Галотерапія достовірно знижує бронхіальне опір у хворих бронхіальною астмою та хронічним обструктивним бронхітом. Результати досліджень свідчать про позитивний вплив галотерапії на стан гуморального і клітинного імунітету у хворих на бронхіальну астму. Галотерапія покращує реологічні властивості бронхіального вмісту, сприяє нормалізації мукоциліарного кліренсу. Аерозоль натрію хлориду відновлює кількість натрію хлориду в бронхіальному секреті до рівня, необхідного для нормального функціонування миготливого епітелію бронхів. Дослідження впливу мікроклімату спелеолечебниц на хворих із захворюваннями органів дихання показали, що спелеотерапія достовірно зменшує висеваемость патогенної мікрофлори дихальних шляхів, знижує активність запального процесу (за біохімічними показниками крові), підвищує лизоцимную активність сироватки крові, слини, супернатанту гомогенізованої мокротиння, нормалізує рівні сироваткових імуноглобулінів, циркулюючих імунних комплексів, секреторного IgA слини і вмісту бронхів, сприяє зростанню числа Т-лімфоцитів, Т-активних лімфоцитів і клітин фагоцитирующих

Показання до лікування методом галотерапії

 • Предастма
 • Бронхіальна астма, інфекційно-алергічна і атопічна форма, легкої та середньої тяжкості перебігу з дихальною недостатністю 1 - 2 ст., легенево-серцевою недостатністю 1 ст.
 • Хронічний обструктивний бронхіт в фазі ремісії або неповної ремісії при легеневій недостатності не вище 2 ст., легенево-серцевої недостатності не вище 1 ст. (ЛСН 0-2/0-1).
 • Хронічний пиловий бронхіт 1 і 2 ступеня поза загостренням при легеневій недостатності не вище 2 ст., легенево-серцевої недостатності не вище 1 ст. (ЛСН 0-2/0-1).
 • Полінози
 • ЛОР-патологія: вазомоторний та алергічний риніт, аденоїдит, риносинусопатия, синусити, фарингіти
 • Патологія шкірних покривів: атопічний дерматоз, нейродерміт, псоріаз, екзема, гіперсекреція сальних залоз, гнійничкові ураження шкіри, вугри.
 • Період проведення специфічної гіпосенсибілізації при респіраторних алергозах.
 • Профілактика рецидивуючих трахеобронхитов у тривало і часто хворіючих.
 • Стани після операцій на дихальних шляхах, легень і діафрагми, при легеневій недостатності не вище 2 ст., легенево-серцевої недостатності не вище 1 ст. (ЛСН 0-2/0-1) після загоєння післяопераційної рани.
 • Пневмонія, період реабілітації


Протипоказання до лікування методом галотерапії:

 • Активні форми туберкульозу
 • Кровотечі і схильність до них, епілепсія
 • Вагітність у 2 половині терміну

Спеціалісти

Фізіотерапевт

Відгуки про Соляна печера "Ваш Лікар"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук