Skin Clinic

Skin Clinic

Косметологія

пр. Театральний, 11 , Донецьк, Донецька область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (062) 207-48-77
+38 (062) 348-55-66
+38 (099) 515-00-08
+38 (095) 444-22-23
info@skinclinic.com.ua
Сховати карту

Про установу

 

Доктора Skin Clinic допоможуть своєчасно виявити і заповнити потреби шкіри, незважаючи на тривалість і трудомісткість цього процесу, будуть дбайливо координувати кожен крок.

У прагненні зберегти природне стан шкіри Skin Clinic завжди представляє інтереси пацієнта. Основним правилом є достовірне інформування про можливості естетичної медицини та вибір оптимальних методів.

Принцип роботи і взаємовідносин лікарів Skin Clinic з кожним, хто звертається за професійною допомогою: довіра, об'єктивна оцінка естетичного стану шкіри, рекомендація тільки необхідних і безпечних програм для досягнення бажаного, повага права вибору пацієнта.

Формат Skin Clinic передбачає персоналізований підхід до пацієнтів, який гарантує збереження конфіденційної інформації довіреної лікаря. Злагоджено організована робота співробітників Skin Clinic дозволяє скласти зручний графік відвідувань, під час яких професійне увагу доктора безроздільно належить пацієнту.

У Skin Clinic створені умови, які допомагають зробити процес досягнення бажаного результату комфортним і приємним для пацієнта.

Спеціалісти

Косметолог

Відгуки про Skin Clinic

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук