Медичний порталУстановиСевастопольМедичний центр"Сімейний Медичний Центр"
Сімейний Медичний Центр

"Сімейний Медичний Центр"

Медичний центр , Лабораторія

вул. Леніна, 72 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 9.00 - 19.00 Сб: 10.00 - 16.00
+38 (0692) 54-18-13
+38 (0692) 45-58-76
+38 (095) 185-61-47
Kostromitin_A@mail.ru
Сховати карту

Про установу

"Сімейний медичний центр" організований у 2002 році в Севастополі. Спочатку в Центрі представлялися медичні послуги з обстеження і лікування хворих гінекологічного профілю. З 2003 року спектр надання медичних послуг значно розширився. У медичному центрі працюють лікарі високої кваліфікації (першої і вищої категорії), провідні фахівці у своїй галузі. Оснащення "Медичного сімейного центру" медичною апаратурою відповідає сучасним вимогам.

Підбір обстеження і лікування хворих проводиться в кожному випадку індивідуально і згідно з наказами та протоколами МОЗ України (сумнівні і неопробированные методи обстеження і лікування не застосовуються). Всі етапи лікувального процесу, починаючи з первинного огляду, обстеження і закінчуючи остаточною оцінкою результатів лікування проводяться в Севастополі в Сімейному медичному центрі. Всі хворобливі процедури, маніпуляції і малі операції проводяться під адекватним знеболенням під контролем лікаря - анестезіолога.

Лікарі Медичного сімейного центру" є членами різних медичних товариств і асоціацій, учасниками Всеукраїнських та Міжнародних конференцій та з'їздів (Німеччина, Ізраїль, Угорщина, Єгипет, Італія, Туреччина, Росія). Висока кваліфікація медичного персоналу, відповідна оснащеність медичною апаратурою, доброзичливість і медична порядність, зручний графік роботи і територіальне розташування "МСЦ" для пацієнтів вигідно відрізняє Центр від інших медичних закладів міста Севастополя.
Напрямки роботи центру

АКУШЕРСТВО ТА ГІНЕКОЛОГІЯ

консультативний прийом, обстеження і лікування, контрольний огляд після лікування, гістероскопія, діагностичне вишкрібання порожнини матки, міні-аборти, лікування ерозії шийки матки (лазер, діатермокоагуляція, диатермоэксциязия). Повне обстеження і лікування подружніх пар при безплідді (включаючи гормональний фон, прохідність маткових труб, внутрішньоматкова інсемінація спермою).

УРОЛОГІЯ

прийом лікаря, обстеження і лікування при безплідді, масаж простати, цистоскопія, ін'єкції при хворобі Пейроні, циркумцизио, пластику короткої вуздечки статевого члена, видалення атером мошонки, операція при водянці яєчка, обробка кандилом промежини, видалення поліпів уретри під наркозом, ЛОД-терапія при розладах потенції, ультразвук при урологічній патології, обстеження та лікування ЗПСШ.

ТЕРАПІЯ

в центрі проводиться прийом хворих терапевтичного та кардиогологического профілю - огляд, обстеження та лікування. В денному стаціонарі центру хворим проводиться медикаментозне, фізіотерапевтичне лікування під контролем лікаря.

МАМОЛОГІЯ

прийом лікаря, контрольний огляд після лікування, пункція молочної залози під наркозом, мазок на атипові клітини, відокремлюваного від молочної залози, УЗД молочної залози.

ЕФЕРЕНТНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

у кабінеті еферентних методів лікування Сімейного медичного центру проводиться лікування різних захворювань озонотерапією, лазеротерапією, ультрафіолетовим опроміненням крові. Проводяться сеанси плазмаферезу.

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

обстеження на ЗПСШ, група крові, Rh-фактор, загальний аналіз крові, загальний аналіз крові (+ гематокрит, эротроциты, тромбоцити), біохімічний аналіз крові, біохімічний аналіз + ревмопроби, цукор крові, коагулограма, кров на сифіліс, кров на ВІЛ, кров на австралійський антиген, загальний аналіз сечі, сеча за Нечипоренком, сеча за Зимницьким.

УЗД

органи малого таза, черевна порожнина. щитовидна залоза, УЗ скринінг при вагітності, доплерографія, УЗД молочних залоз.

Відгуки про "Сімейний Медичний Центр"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук