Медичний порталУстановиКиївМедичні компаніїСімейний банк пуповинної крові "Гемафонд"
Сімейний банк пуповинної крові Гемафонд

Сімейний банк пуповинної крові "Гемафонд"

Медичні компанії , Лабораторія

пер. Лесозащитный, 5 , Київ, Київська область
Пн-Чт: 9.00 - 18.00 Пт: 9.00 - 17.00 консультація по телефону - цілодобово без вихідних
+38 (044) 496-09-26
Fax: +38 (044) 496-09-25
office@hemafund.com
Сховати карту

Про установу

Сімейний банк пуповинної крові "ГЕМАФОНД" - міжнародна біотехнологічна компанія, яка з 2005 року надає послуги обробки і криохранения стовбурових клітин пуповинної крові, а також інших клітин і тканин людини.
Переваги биобанка "ГЕМАФОНД":
- Це єдиний биобанк України, який об'єднав власні криохралище, лабораторії, клієнтську і транспортно-логістичну служби в унікальному цілісному біотехнологічному комплексі, загальною площею понад 1000 кв. м.
- "ГЕМАФОНД" працює відповідно до ліцензій АВ №611999 від 22.11.2011 р., АГ №570351 від 03.03.2011 р. і АГ №593708 від 27.12.2011 р.
- "ГЕМАФОНД" має у своєму розпорядженні наукові, процесингові та клінічні лабораторії в Росії, Німеччині і Великобританії.
- "ГЕМАФОНД" працює за методикою, схваленої Міністерством охорони здоров'я України та модифікованою з урахуванням норм як європейських банків пуповинної крові, так і биобанков країн СНД, а також Російського онкологічного наукового центру ім. Н. Н. Блохіна.
- Якість обробки і зберігання пуповинної крові "ГЕМАФОНДом" підтверджено незалежними експертними оцінками банків Євросоюзу і сотнями успішних трансплантацій у вітчизняних державних лікувальних установах.
- "ГЕМАФОНД" в договірному порядку страхує свою відповідальність перед клієнтом і гарантує прийом його депозиту в биобанки-партнери у разі виїзду клієнта за кордон на ПМЖ або лікування.
- Клієнти "Гемафонду" володіють унікальним правом відвідати кріосховище і переконатися в цілості свого зразка.
- Логістична служба "Гемафонду" безкоштовно доставляє депозит клієнта в лікувальні установи України у разі необхідності використання.
- Медичні консультанти "Гемафонду" працюють 24 години в добу 7 днів в тиждень і готові в будь-яку хвилину надати клієнтам необхідну інформацію.

Основні послуги:
Обробка і зберігання стовбурових клітин пуповинної крові і фрагментів пупкового канатика новонародженого, зберігання екстракту плаценти.
Каріотипування (дослідження будови і кількості хромосом у новонародженого за його пуповинної крові).

Спеціалісти

Біолог, Лаборант

Відгуки про Сімейний банк пуповинної крові "Гемафонд"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю