Медичний порталУстановиВінницяМедичний центрСімейна клініка альтернативної медицини ПП "Медікор 2"
Сімейна клініка альтернативної медицини ПП Медікор 2

Сімейна клініка альтернативної медицини ПП "Медікор 2"

Медичний центр

вул. В.Стуса 16 офіс, 3 , Вінниця, Вінницька область
Вт-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 9.00 - 13.00
+38 (0432) 35-63-94
info@medikor-2.com
Головний лікар
Корицкий Олег Викторович
Сховати карту

Про установу

Сімейна клініка альтернативної медицини ПП "Медікор 2" заснована в 1999 році в р. Вінниця. Професіоналізм, індивідуальний підхід, уважне ставлення до кожного пацієнта, в незалежності від віку - ось деякі відмінні риси роботи клініки "Медікор 2". Працює клініка в концепції інтегративної, яка об'єднує принципи нетрадиційної і класичної медицини. Альтернативне лікування - це традиційна медицина, тільки на новому якісному рівні, із застосуванням методик лікування, які є альтернативою для пациэнтов, у яких різні види непереносимості лікарських препаратів, включаючи, також лікарську алергію. Це і є альтернатива для пациэнтов, яким необхідне тривале лікування хронічних захворювань.

Методи діагностики та лікування в клініці "Медікор - 2"

Одна з основних діагностичних методик яку використовують в клініці "Медікор 2" - електропунктурна діагностика та вегетативно-резонансний тест. Ці дослідження дозволяють бачити цілісну картину стану здоров'я пацієнта, дозволяють визначити доклінічні стадії захворювання. Адже кредо клініки - лікувати не хворобу, а хворого, враховуючи всі аспекти його організму. Крім фармацевтичних препаратів лікарі-ревлексотерапевты створюють для пацієнта індивідуальні ліки - информотерапию. Інформотерапія - це відновлення проникності клітинних мембран, лікування організму на рівні клітини. Також нами розроблена методика створення і застосування аутонозодів. Цей розділ резонансної гомеопатії добре зарекомендував себе в лікуванні остеохондрозу, міжхребцевих гриж, сечокам'яної хвороби нирок, псоріазу. Багато колег, пройшовши у нас навчання, ефективно використовують цю методику, як на Україні, так і за кордоном. Тому поряд з самими сучасними методами діагностики і терапії в клініці "Медікор 2" широко використовуються і стародавні методи традиційної медицини: рефлексотерапія, мануальна терапія хребта, гірудотерапія, дієтотерапія. Ці методики дозволені Міністерством охорони здоров'я України, і давно вже застосовуються як в Україні, так і за кордоном.

Маючи можливість всієї сімей в одному місці проконсультуватися у необхідних фахівців, провести діагностичні процедури і отримати лікування, ви уникаєте стомлюючого ходіння по різним установам в пошуках потрібного лікаря, економите свій час, а найголовніше отримуєте высококвалифицырованную медичну допомогу.

Фахівці

Уролог

Сексолог / сексопатолог

Мануальний терапевт

Дерматолог

Рефлексотерапет

Терапевт

Педіатр

Косметолог

Алерголог

Спеціалісти

Педіатр, Терапевт, Рефлексотерапет, Алерголог, Дерматолог, Косметолог, Уролог, Сексолог / сексопатолог, Мануальний терапевт

Відгуки про Сімейна клініка альтернативної медицини ПП "Медікор 2"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук