Медичний порталУстановиДніпропетровськШвидка допомогаШвидка медична допомога "Айболит"
Швидка медична допомога Айболит

Швидка медична допомога "Айболит"

Швидка допомога

вул. Титова, 29 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0472) 36-01-01
+38 (067) 473-33-03
+38 (050) 842-03-03
aybolit-skoraya@yandex.ru
vkontakte
facebook
odnoklassniki
Сховати карту

Про установу

З деяких пір швидку допомогу Дніпропетровська представляє новий функціонуючий філія мережі приватної швидкої медичної допомоги "Айболит". Тепер жителі обласного центру теж отримали можливість скористатися послугами нашої компанії. Медична компанія «Айболит» забезпечує населення обласного центру такими послугами, як надання медичної допомоги, консультації лікарів на дому, ведення хворих на домашньому стаціонарі, транспортування пацієнтів по місту, області, Україні та за кордон і т.д.

Щоб забезпечити такий великий місто, як Дніпропетровськ, професійної швидкою допомогою, потрібна надійна медична компанія, що володіє потужною матеріально-технічною базою, а також включає найдосвідченіших фахівців у медицині. Саме так клієнти відгукуються про медичної компанії "Айболит", яка за час свого існування встигла довести всім свою надійність і професіоналізм співробітників.

Основні медичні послуги

Однією з найбільших сфер діяльності фахівців компанії є перевезення хворих. Пацієнтів транспортують у лікарні, на лікування в столичні клініки або за кордон, на побивку до родичів в інше місто, на реабілітацію в санаторій або пансіонат. Під час перевезення для постраждалих забезпечуються максимально комфортні умови, які допомагають підтримувати стан хворих на стабільному рівні. Пам'ятайте, організувати безпечне транспортування може тільки швидка допомога. Дніпропетровськ - місто з численним населенням, яке необхідно забезпечити допомогою лікарів. Тому, якщо ви хочете, щоб вам допомогли швидко, звертайтеся в приватну медичну компанію.

Крім того, "Айболит" надає амбулаторно-поліклінічні послуги, консультації лікарів різного профілю в домашніх умовах. У штаті компанії працюють професійні кардіологи, гастроентерологи, онкологи, травматологи, отоларингологи, нейрохірурги, офтальмологи та інші доктора. Під час консультації вони можуть зробити аналіз крові, а також різноманітні експрес-тести, які дадуть можливість поставити точний діагноз. При необхідності вам також буде виписана довідка.

Варто окремо згадати, що "Айболит" допомагає не тільки дорослим хворим, але й дітям. Дуже важливо, щоб у кожному місті була приватна педіатрична швидка допомога. Дніпропетровськ - не виняток.

Транспорт

"Айболит" транспортує пацієнтів за допомогою сучасних транспортних засобів - реанімобілів. Ці автомобілі включають все необхідне для транспортувань потерпілих:

  • носилки;
  • дефібрилятори;
  • апарат штучної вентиляції легенів;
  • кардіомонітори;
  • мішок Амбу;
  • апарат електрокардіографії;
  • спеціально підібраний набір медикаментів і т.д.

Спеціалісти

Фельдшер

Відгуки про Швидка медична допомога "Айболит"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук