Медичний порталУстановиЧеркасиШвидка допомогаШвидка і невідкладна медична допомога для дорослих і дітей "Айболит"
Швидка і невідкладна медична допомога для дорослих і дітей Айболит

Швидка і невідкладна медична допомога для дорослих і дітей "Айболит"

Швидка допомога

вул. Ватутіна, 173/1 , Черкаси, Черкаська область
+38 (0472) 36-01-01
+38 (067) 473-33-03
+38 (050) 842-03-03
aybolit-skoraya@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

Медична компанія "Айболит" - мережа приватної швидкої невідкладної медичної допомоги, яка була заснована в 2005 р. Компанія має безстрокову ліцензію Міністерства охорони здоров'я України і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компаній на ринку приватної швидкої допомоги. З'явившись спочатку як професійна платна швидка і невідкладна медична допомога, компанія, що стрімко і динамічно розвивається, тим самим розширюючи послуги, які надаються.

"Айболит" - це медична компанія, яка надає послуги платної швидкої та невідкладної медичної допомоги, медичного перевезення (транспортування) хворих автомобілем швидкої допомоги (реанімобілем), авіа - і залізничні транспортування, стаціонар, амбулаторно-поліклінічні послуги, чергування на корпоративних та масових заходах, а також інші медичні послуги. Нашим клієнтом може стати кожен людина, яка з тих чи інших причин потребує кваліфікованої медичної допомоги. Компанія працює з приватними особами, а також з корпоративними клієнтами, українськими та зарубіжними страховими компаніями.

Основними цілями компанії є:
- надання професійного і висококваліфікованого медичного обслуговування для населення;
- створення максимально комфортних умов для отримання медичних послуг (максимум медичної допомоги на дому, організація консультації вузьких фахівців у зручний для Вас час, супровід пацієнта в лікувальному закладі та інші зручності);
- медична допомога повинна бути зрозумілою пацієнту, тобто вміння лікаря донести до пацієнта і родичів свою позицію у тактиці лікування.

Компанія "Айболит" має цілодобовий диспетчерський пункт, де працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли стажування і додаткові тренінги.

Диспетчер зможе надати інформаційну допомогу в будь-яких екстрених і невідкладних ситуаціях.

При необхідності направитьмедичну бригаду швидкої допомоги, яка найближче знаходиться до місця виклику, організовує транспортування хворого з будь-якої точки України і країн близького і далекого зарубіжжя. Якщо необхідна госпіталізація хворого, тоді диспетчер допоможе організувати перевезення пацієнта у комерційні або державні стаціонари. Кожен виклик приймається за 1-2 хвилини і моментально передається медичній бригаді швидкої допомоги, яка негайно виїжджає на виклик. Протягом 5 - 15 хвилин з моменту прийому виклику до пацієнта приїжджає спеціалізована лікарська бригада в залежності від захворювання (загальнопрофільна, кардіологічна, спеціалізована реанімаційна бригади). Якщо виникла необхідність, то бригада пацієнта госпіталізують за профілем його захворювання, дочекається результатів огляду в приймальному відділенні і прийняття пацієнта на стаціонарне лікування, транспортує (перевезе) пацієнта в лікувальний заклад або додому.

Лікарські бригади швидкої і Транспортування хворого

невідкладної медичної допомоги працюють швидко і злагоджено, укомплектовано високопрофесійним медичним персоналом для надання екстреної медичної допомоги як дорослим, так і дітям. Бригада складається виходячи з конкретного випадку, незважаючи на діагноз і стан хворого. До кожного випадку є індивідуальний підхід. В арсеналі бригади є повний комплект інструментального та медикаментозного забезпечення, сучасні витратні матеріали, тест-системи для експрес - діагностики, необхідна медична апаратура для моніторингу і підтримки життєво важливих систем організму. Всі лікарські препарати сертифіковані, витратні матеріали одноразового використання, інструментарій - стерильний.

Для надання висококваліфікованої медичної допомоги у розпорядженні компанії є парк сучасних автомобілів швидкої допомоги та реанімобілів зарубіжних виробників. Сертифіковані, обладнані і оснащені всім необхідним автомашини швидкої допомоги, дозволяють надавати кваліфіковану швидку і невідкладну медичну допомогу будь-якої категорії складності, транспортувати пацієнтів і постраждалих, в тому числі проводити безперервний моніторинг основних життєвих показників систем і органів хворого, штучну вентиляцію легенів, транспортну іммобілізацію вакуумним матрацом , шинами та ін.

Мережа швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» постійно бере активну участь у культурно-масових, корпоративних і спортивних заходах.

За період свого існування компанія досягла високих результатів, але не зупиняється на досягнутому і з кожним днем удосконалюється.
Послуги:
швидка і невідкладна медична допомога для дорослих і дітей;
транспортування (перевезення) хворих по Україні та за кордон;
виклик педіатра додому;
госпіталізація в лікувальні установи;
амбулаторно-поліклінічні послуги;
зняття харчової та алкогольної інтоксикації;
медичний супровід на культурно-масових заходах;
медичне обслуговування приватних осіб і корпоративних клієнтів.

Спеціалісти

Кардіолог, Онколог, Педіатр, Невідкладна медицина, Сімейний лікар, Терапевт, Травматолог, Хірург, Отоларинголог (ЛОР), Невропатолог, Стоматолог, Нейрохірург, Гастроентеролог, Проктолог, Алерголог, Дерматолог, Уролог, Ендокринолог

Відгуки про Швидка і невідкладна медична допомога для дорослих і дітей "Айболит"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук