Медичний порталУстановиАлуштаКлінікаСанаторій "Золотий колос"
Санаторій Золотий колос

Санаторій "Золотий колос"

Клініка

вул. Червоноармійська, 9 , Алушта, Крим
+38 (06560) 3-07-40
+38 (06560) 3-05-06
Сховати карту

Про установу

Розташування:
Клінічний санаторій "Золотий колос" розташований в центральній частині міста Алушти, в одному з наймальовничіших місць південного берега Криму - курортній Алушті, недалеко від берега моря , у власному мальовничому парку. Він являє собою великий і сучасний курортно-оздоровчий комплекс з 50-річним досвідом роботи. У санаторії працює дружний колектив, який на перше місце у своїй роботі ставить високу культуру обслуговування і професіоналізм. За багаторічними спостереженнями за хворими, що проходили лікування в нашому санаторії, ефективність становить близько 98%. Віддаленість від моря - 900 м

Розміщення:
Розміщення в 2-місних номерах зі зручностями. Групи дітей розміщуються в окремому 4-поверховому корпусі-в 2-, 3-місних номерах з умивальником і балконом.
12-поверховий корпус №1 на 500 місць:
- 2-місні стандартні номери з вигодами (душ, туалет), телевізор, холодильник, балкон. Ліжка - роздільні; дод. місце - розкладачка.
- 2-х місний номер підвищеної комфортності(~15 кв.м, ремонт 2005 року) із зручностями (душ, туалет), телевізор, холодильник, балкон. Ліжка - роздільні; дод. місце - розкладачка.
Можливе розміщення з підселенням одиночних туристів.

Харчування:
3-разове в їдальні санаторію, обслуговування офіціантами.

Водопостачання:
вода холодна постійно, гаряча - за графіком, автономний джерело водопостачання.

Інфраструктура:
бібліотека, дискотека, відеотека, кінозал, ігрові автомати, бар, кафе, тенісний корт, спортивний зал, камера зберігання, автостоянка. Проводяться екскурсії, вечори відпочинку, танці.

Пляж:
власний обладнаний тіньовою зоною пляж (галька) - 15-20 хв. ходьби (900 м), вхід тільки по картках відпочиваючих, прокат шезлонгів, катамаранів, скутерів, літнє кафе. Організовується доставка туристів мікроавтобусом на пляж. До пляжу 10 хвилин пішки та ще хвилин 5 по набережній до власного пляжу.
Міський пляж (галька) - в 10 хв. ходьби. На пляж возить автобус санаторію.

Лікування:
захворювання органів дихання (нетуберкульозного профілю) в період стійкої ремісії, захворювання серцево-судинної системи з недостатністю 1-го ступеня; функціональні розлади нервової системи, діагностика захворювань за допомогою імунологічних методів.
Є кабінети функц.диагностики і зубопротезний, масажний та фізіотерапевтичний, магніто - та лазеротерапії; водо - і озокеритолечебницы; інгаляторій; електросон; раціональна психо - і голкорефлексотерапія; окуліст, невропатолог, ЛОР, гінеколог;
Консультують фахівці: терапевти, педіатри, лікар акушер-гінеколог, отоларинголог, дермато-венеролог, невропатолог, ендокринолог, кардіолог, лікар кабінету функціональної діагностики, психотерапевт, фізіотерапевт .

Лікувальна база:
санаторій пропонує широкий спектр фізіотерапевтичних процедур. Діагностична база представлена: клініко-біохімічної, імунологічної лабораторіями, кабінетом функціональної діагностики, рентген-кабінетом. У лікувальних цілях проводяться спелеотерапія, інгаляційне введення трав і лікарських речовин, фізіолікування, лікувальний масаж. Консультують фахівці: терапевти, педіатри, лікар акушер-гінеколог, отоларинголог, окуліст, невропатолог, психотерапевт, стоматолог, лікар клінічний імунолог, лікар кабінету функціональної діагностики. В лікувальному процесі використовується мінеральна вода з підвищеним вмістом срібла - САВЛУХ-СУ («Здорова вода»), мануальна терапія, терапевтична та ортопедична стоматологія, імунологічне обстеження.

Медичні послуги:
входять у вартість путівки:
1. консультація лікаря (пульмонолога, кардіолога, ендокринолога, педіатра, гінеколога, невропатолога, психотерапевта, ЛОР, дієтолога)
- повторна консультація
2. медичні процедури і перша невідкладна допомога
3.Аромотерапия
4.Фитотерапия
5. електротерапія ВЧ (франклінізація, дарсонвалізація, магнітотерапія)
6. електротерапія низькочастотна (електрофорез, ДДТ, СМТ, ультразвук)
7. Галотерапія
8.Ингалляции тепловлажные
9.Психотерапия
10.Лечебная фізкультура
11.Функциональная діагностика - ЕКГ
12.Лабораторные дослідження:
- загальний аналіз крові розгорнутий
- ОАМ
- цукор крові або ТТГ спрощена

ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ:
13. Електросон
14. Багатошарове лікувальний ковдру
15. Лазеротерапія
16. Озокерит мала аплікація
17. Озокерит велика аплікація
18. функціональна діагностика
- пневмотахометрія або пикфлоуметрия
- спірограма
- реографія
19. Лабораторні дослідження
- кліренс креатиніну, калій крові
- фенотипирование гіперліпідемії
- печінкові проби
- коагулограма
- ревмопроби
20. Лікувальний масаж (1 одиниця)

Проїзд:
від сімферополя тролейбусом №51 до зуп. "Автовокзал", далі автобусами №1,3 до зуп. "Золотий колос".

Спеціалісти

Пульмонолог, Кардіолог, Ендокринолог, Педіатр, Гінеколог, Невропатолог, Психотерапевт, Отоларинголог (ЛОР), Дієтолог

Відгуки про Санаторій "Золотий колос"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі