Медичний порталУстановиОдесаСанаторійСанаторій-профілакторій "Біла акація"
Санаторій-профілакторій Біла акація

Санаторій-профілакторій "Біла акація"

Санаторій , Лікувальний туризм, Лікувально-діагностичний центр

Французський бульвар, 59 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 728-15-09
+38 (048) 727-44-55
belaja_akacia@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Сучасний комфортабельний санаторій, розташований на березі Чорного моря, на Французькому бульварі, в центрі м. Одеси. Санаторій має чудову клінічну базу для діагностики та відновного лікування.

Лікувальний профіль: захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинні захворювання, захворювання органів дихання, захворювання нервової системи, гінекологічні та урологічні захворювання, лікування псоріазу.

У складі санаторію успішно функціонує клініка неврології і психосоматики, офтальмоендокринології і кардіології.

Клініко-діагностичне відділення включає багатопрофільну лабораторію і підрозділ функціональної діагностики (УЗД, доплерографія, ЕЕГ та ін), оснащені сучасним обладнанням.   

Центр відновного лікування надає широкий спектр водних і фізіотерапевтичних процедур (лікувальні ванни та душ, підводний душ-масаж, гідромасаж, тепло-грязелікування, фізіотерапія, лазеротерапія, масажі, фітотерапія, дієтотерапія з використанням мінеральних вод, лікувальна фізкультура і гідроколонотерапія).

В санаторії також пропонується дієтотерапія з використанням мінеральних вод, лікувальна фізкультура, гідроколонотерапія.

 

Спеціалісти

Кардіолог, Дієтолог, Уролог, Гінеколог, Вертебролог, Серце і судини, Пульмонолог, Невролог, Офтальмолог (окуліст), Ендокринолог, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Дерматолог

Відгуки про Санаторій-профілакторій "Біла акація"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук