Медичний порталУстановиОдесаСанаторійСанаторій "Одеський"
Санаторій Одеський

Санаторій "Одеський"

Санаторій , Лікувальний туризм

Рибальська балка, 3 , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 60-61-83
sanatorіum@hot.maіl.ru
Сховати карту

Про установу

Санаторій спеціалізується на медико-психологічної реабілітації рятувальників МНС, які залучалися до аварійно-рятувальних робіт. Санаторій "Одеський" розташований в екологічно чистому районі Одеси, поруч знаходиться один з кращих пляжів - "Золотий берег". В санаторії - власний обладнаний пляж в 500 м від корпусу. В санаторії проводиться лікування захворювань порушення кровообігу, органів травлення, обміну речовин та ендокринної системи, опорно-рухової системи, периферійної нервової системи, гінекологічних захворювань.

Лікувальна база: грязелікарня, фізіотерапія; лікувальні ванни, циркулярний душ, душ Шарко, гідромасаж, лазерна терапія, масаж. У вартість путівки входить: проживання в номері обраної категорії, 5-разове харчування, лікування, автостоянка, всі інші послуги, надавані інфраструктурою санаторію, за додаткову плату. Діти: приймаються з будь-якого віку. Знижки: діти до 5 років приймаються безкоштовно без надання окремого місця і харчування, діти з 5 до 14 років на додатковому місці (ліжко-вертоліт) приймаються зі знижкою 30%. Розміщення в 9-поверховому корпусі (у корпусі 2 ліфти). Кількість місць: 410 (210 номерів). Водопостачання цілодобове.

Спеціалісти

Психолог, Невролог, Імунолог, Дієтолог, Гастроентеролог, Гінеколог, Ендокринолог, Фізіотерапевт, Масажист, Вертебролог, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Рефлексотерапет

Відгуки про Санаторій "Одеський"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук