Санаторій Київ

Санаторій "Київ"

Санаторій

пл. Комсомольська, 20 , Алушта, Крим
виїзд до 8:00, заїзд з 8:00
+380 (652) 51-22-60
+380 (652) 51-22-61
turetno@sf.ukrtel.net
Сховати карту

Про установу

Профіль лікування

Санаторій Київ спеціалізований для лікування захворювань органів дихання та органів кровообігу. У медичній практиці за призначенням лікаря застосовуються різноманітні методи лікування. Фізіотерапія: електрофорез, ультразвук, ампліпульс, діадинамік, лазеротерапія, магнітотерапія. Пелоїдотерапія: грязелікування і озокеритолікування. Бальнеотерапія: хвойні, йодобромні, перлинні, бішофітні лікувальні ванни, душі, критий басейн з прісною водою.

Широко використовується масаж і гідромасаж, ЛФК, світлотерапія і солярій. Досвідченими фахівцями проводиться рефлексотерапія, психотерапія.

В санаторії працює інгаляторій, кабінет аерофітотерапії. Гості відвідують фіто-бар, в якому готується смачний кисневий коктейль, настої лікувальних трав. У лікувальному корпусі соляна печера обладнана для проведення спелеотерапії. Відкритий кабінет для кріотерапії (азототерапии). В оздоровниці консультують лікарі: кардіолог, стоматолог, гінеколог, невропатолог. При необхідності призначається обстеження: ЕКГ, спірографія, Накатані-тест, УЗД, лабораторні дослідження крові.

Для бажаючих провести свій відпочинок в санаторії "Київ" є додаткові платні процедури: гідроколонотерапія, душі Шарко і циркулярний, сауна. Приймає і лікує лікар-стоматолог.

Спеціалісти

Фізіотерапевт, Спеціаліст УЗД, Кардіолог, Стоматолог, Гінеколог, Невропатолог

Відгуки про Санаторій "Київ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі