Медичний порталУстановиЯлтаСанаторійСанаторій ім. М. О. Семашко
Санаторій ім. М. О. Семашко

Санаторій ім. М. О. Семашко

Санаторій

вул. Луговського, 8 , Ялта, Крим
+38 (0654) 24-01-67
+38 (0654) 24-01-87
Сховати карту

Про установу

Розташування:
Клінічний санаторій им.Н.А.Семашко розташований всього в 20 км. на захід від Ялти в курортному селищі Симеїз.
На території збережений унікальний зелений масив реліктової Пицундской сосни, виділяє величезну кількість кисню.

Розміщення:
Здравниця розрахована на 325 місць
I-ий корпус "Примор'я" (80 місць). 2-х, 3-х місцеві номери. Душові, сан.узлы, телевізор, холодильник - на поверсі. Кількість ліжок, дубльованих на верандах - 20.
2-ий корпус "Світу Маре" (30 місць). 2-х, 3-х місцеві номери із зручностями в блоці на 2 кімнати, холодильник, телевізор в номері. Кількість ліжок, дубльованих на верандах - 10.
3-ий корпус "Дельфін" (90 місць). 2-х, 3-х місцеві номери. Душові, сан.узлы, телевізор, холодильник - на поверсі. Кількість ліжок, дубльованих на верандах-70.
4-ий корпус "Сольби" (70 місць). 3-х, 4-х місцеві номери зі зручностями на поверсі. Кількість місць на верандах - 25.
5-ий корпус "Дніпро" (60 місць). 1-й поверх - кімнати з усіма зручностями, 2-й, 3-й поверхи - двомісні номери, сан. вузол, душ, телевізор, холодильник на поверсі. Кількість дубльованих ліжок на верандах - 40.
В залежності від корпусу, відпочиваючі розміщуються від 2-х місцеві номери з телевізором, холодильником і санвузлом на блок з трьох кімнат, до 3-4-х місних з вигодами на поверсі. Більшість номерів обладнані просторими лоджіями.

Харчування: різноманітне триразове, що включає фрукти, овочі, натуральні соки, морепродукти.
Водопостачання: цілодобово
Інфраструктура:
До послуг відпочиваючих: відкриття та закриття заїздів, день іменинника, день Нептуна, конкурси стіннівок та дитячої творчості, спортивні змагання, концерти команди КВН "Стомлені сонцем", 30 видів екскурсій; кіноконцертний зал, зал ігрових автоматів, критий спортзал, перукарню, фотосалон, камера зберігання, ігрові майданчики, бібліотека.
У парку обладнані теренкури, волейбольні майданчики, фитозона.
Пляж:
На власному 400 метровому пляжі є все необхідне для активного отды

Лікування:
захворювання шлунково-кишкового тракту, алергодерматози, післяопікові зміни. Медичне обладнання дозволяє виконувати 81 вид дослідження з подальшим лікуванням.

Медичні послуги:
гастроентерологічне відділення; бальнеолікарня (всі процедури відпускаються у ванному відділенні здравниці, тобто дітей не возять на процедури на Мацесту автобусами, простоюючи в літніх автомобільних пробках); опікове відділення; кабінет функціональної діагностики з біохімічним аналізатором фірми «Кодак»; кабінет фізіотерапії; кабінет пелоїдотерапії (грязелікування); інгаляторій, кабінети лікувального масажу, лазеротерапії, кріотерапії; кабінет ІРТ-СУ-Джоктерапии; сауна, зал лікувальної фізкультури і тренажерний зал. Крім мацестинских, ванне відділення здійснює відпуск та інших лікувальних ванн: хвойних; з лікувальними травами; з морською сіллю; йодо-бромних; Адлерская мулова грязь; багно Тамбуканского озера р. з П'ятигорська.

Спеціалісти

Фізіотерапевт, Масажист, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Фітотерапевт

Відгуки про Санаторій ім. М. О. Семашко

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук