Медичний порталУстановиСакиСанаторійСанаторій ім. Академіка Н. Н. Бурденко
Санаторій ім. Академіка Н. Н. Бурденко

Санаторій ім. Академіка Н. Н. Бурденко

Санаторій

вул. Курортна, 10 , Саки, Крим
+38 (06563) 2-65-02
+38 (06563) 2-34-44
+38 (06563) 2-45-74
Сховати карту

Про установу

Розташування:
Санаторій імені М.М. Бурденко розташовується в районному центрі - місто Саки, курорт Саки на Західному узбережжі Криму - перлині Чорного моря. Він був побудований в 1974 році в Саках , розташований на березі Сакського лікувального озера, в 4-х км від піщаних пляжів Чорного моря.

Розміщення:
санаторій складається з блоків, сполучених пандусами та вантажопасажирськими ліфтами. Хворим, яким важко пересуватися самостійно, надаються крісла-коляски. В санаторії можуть проходити лікування одночасно 370 пацієнтів, які розміщуються в 2-х і 4-х місних палатах c частковими зручностями - в палаті раковина з гарячою і холодною водою, велика лоджія.

Харчування:
3-разове збалансоване харчування, яке входить у вартість путівки, доповнюється великою кількістю дарів Кримської землі і Чорного моря. Харчування здійснюється в двох залах лікувального харчування, спеціально обладнаних для обслуговування хворих на візках по замовний системі санаторію.

Водопостачання:
холодна і гаряча вода постійно.

Інфраструктура:
Сакський спеціалізований спинальний санаторій імені академіка Академік являє собою п'ятиповерхову будівлю, в якій працює п'ять лікувальних відділень на 371 ліжко, лікувально-діагностичне відділення з водогрязелечебницей, де більш повно використовується лікувальна грязь, а так само грязелікування з унікальними методами, кабінети рухової реабілітації, їдальня, клуб, спортивні майданчики та ін.
Пацієнти санаторію - в основному хворі-інваліди, позбавлені можливості самостійно пересуватися, в першу чергу інваліди 1 групи, тому в санаторії все пристосовано для обслуговування хворих інвалідів на візках: пандуси, ліфти, підйомники, розсувні двері, пристосовані їдальня та клуб, лікувально-діагностичні кабінети, зали лікувальної фізкультури, кабінети механо - і трудотерапії, грязьові кушетки, басейни, туалети та ін

Пляж:
власний ("золотий пісок"), на пляжі парасольки, лежаки, біотуалет.

Лікування:
Санаторій ім. М.М. Бурденко - краще грязелікування, лікувальні грязі. Саки - називають центром або столицею лікування спінальних хворих, інвалідів з тяжкими ушкодженнями хребта.
Це сучасний багатоповерховий лікувально-оздоровчий комплекс, який спеціалізується на лікуванні пацієнтів з наслідками травм та захворювань спинного мозку, центральної і периферичної нервової системи, кістково-м'язової системи, особливо осіб, які мають рухові розлади кінцівок з повною або частковою втратою їх функцій.

ОСНОВНИЙ ПРОФІЛЬ: травми і захворювання хребта та спинного мозку, периферичної нервової системи (через 4 місяці після гострого періоду); поліомієліт, мієліт, енцефаломієліт, миерадикулопатия, архноидит, грижа диска, гнійний эпидурит, спинно-мозкова грижа, доброякісні пухлини, аневризми; поліартрити, деформуючі артрози, хвороба Бехтерова; остеохондроз хребта, поліартрити, деформуючі артроз; дитячий церебральний параліч; дитячий спинальний параліч. Лікування перерахованих захворювань у санаторії проводиться природними лікувальними факторами, апаратної фізіотерапією і лікувальною фізкультурою. Лікування медикаментами проводиться у невідкладних станах. Такий підхід дозволяє виключити шкідливий вплив ліків на організм і отримати максимальний ефект від лікування.
Протипоказання: хронічні остеомієліти за наявності великих секвестрів або великого чужорідного металевого тіла в остеомиелитическом вогнищі; септичні форми інфекційного неспецифічного поліартриту; аміотрофічний атеросклероз, розсіяний склероз; сирингомиелия, сирингобульбия, паркінсонізм; травматичне виснаження; хронічний пієлонефрит з різко вираженим порушенням функцій нирок різного походження; уросепсис; наркоманія; сухотка спинного мозку з явищами атаксії, какексии і атрофії зорового нерва; наслідки важких травм черепа зі значними выпаданиями рухових функцій, з епілептиформними припадками, психічними порушеннями; психопатія, психози, тяжкі іпохондричні, депресивні, нав " язливі та інші психопатичні стани; епілепсія; новоутворення; всі форми туберкульозу; поліартрити з прогресуючим, деформуючим процесом з анкилозами, контрактурами, при необоротних змінах у ряді суглобів, що перешкоджають самостійного пересування та самообслуговування; хвороби, що супроводжуються різкими порушеннями в руховій сфері (паралічами, що перешкоджають самостійному пересуванню) та значні розлади функції тазових органів.

Медичні послуги:
водогрязелікарня, два плавальних басейни, реабілітаційне відділення з кабінетами ЛГ, масажу, механотерапії, кабінет та зал електростимуляції, кабінет для програм-мированного відновлення рухових функцій апаратом "Біодекс", кабінет функціональної діагностики з комп'ютерним ЕКГ-комплексом, УЗД-обстеження. В санаторії працюють п'ять клінічних відділень: лікувально-діагностичне, водо-грязелечебное відділення та відділення рухової реанімації, центр реконструктивно-відновної травматології і нейрохірургії.

Проїзд:
Від Ж/Д вокзалу м.саки.
Сідайте на маршрутне таксі або автобус, що йдуть до зупинки "центральна аптека", потім вниз, вздовж вулиці Кузнєцова, до вулиці Курортній. Повз адміністративної будівлі управління, санаторію Саки до лікувального корпусу санаторію.

Від автовокзалу м.саки.
Сідайте на маршрутне таксі або автобус, що йдуть до зупинки "центральна аптека", потім вниз, вздовж вулиці Кузнєцова, до вулиці Курортній. Повз адміністративної будівлі управління, санаторію Саки до лікувального корпусу санаторію.

Від Аеропорту м.сімферополь.
Сідайте на будь-тролейбус або маршрутне таксі, яке йде в сторону Ж/Д вокзалу м.сімферополя.
Потім вирушайте на автобусну станцію Ж/Д вокзалу сімферополя (Розташовуються в безпосередній близькості один район) та сідайте в автобус, що йде на автостанцію м.саки.

Від Ж/Д вокзалу м.сімферополь.
Вирушайте на автобусну станцію Ж/Д вокзалу сімферополя (Розташовуються в безпосередній близькості один район) та сідайте в автобус, що йде на автостанцію м.саки.

Спеціалісти

Масажист, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Психотерапевт, Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Фізіотерапевт

Відгуки про Санаторій ім. Академіка Н. Н. Бурденко

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук