Медичний порталУстановиЄвпаторіяСанаторійСанаторій "Євпаторія" (діти 5-15 років)
Санаторій Євпаторія (діти 5-15 років)

Санаторій "Євпаторія" (діти 5-15 років)

Санаторій

вул. Московська, 19 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 3-13-46
+38 (06569) 6-26-39
Сховати карту

Про установу

Розташування:
Об'єднаний санаторій " Євпаторія " СБ України, розташований в південно-західній частині м.євпаторія в екологічно чистому місці між морем і цілющим озером Мойнаки в оточенні хвойних дерев. До свого пляжу - 5-7 хвилин неспішної прогулянки, до сольового озера "Мойнаки" - 50 м. В межах 20 хвилин ходьби знаходиться центральний міський парк з дорослими та дитячими атракціонами, барами, ресторанами. Там розташований дельфінарій, мережа магазинів, продуктові та речові мікроринки, міжміські телефони-автомати.
Прибережна смуга Євпаторійської затоки протягом понад 50 км покрита шаром піску глибиною від 1,3 м до 9,75 м. В піску пляжу майже повністю відсутні пилові частинки і галька. У другій половині травня пісок Євпаторійського пляжу нагрівається сонцем до 40-45 С, а в липні і серпні до 50 С і вище. Це дозволяє використовувати пісочні ванни сонячного нагріву для лікування хворих.
Мілководна бухта з незначним прибоєм, гладке піщане дно, поступово знижується від берега, майже повна відсутність припливів і відливів, чудовий піщаний пляж і сприятливий клімат створюють в Євпаторії прекрасні умови для морських купань, особливо для дітей.
Насамперед це своєрідність кліматичних умов, де поєднується вплив моря і прилеглих до нього великих степових просторів. Тут м'який, помірно вологий клімат. Море, що є величезним резервуаром тепла, зменшує холод взимку і спеки влітку ,зменшує добові і річні коливання температури. Порівняно з кліматом інших приморських міст Криму клімат Євпаторії самий сухий. Різких коливань температури тут майже не буває. Середня річна температура + 11,6 С.
Середня температура поверхні шарів моря в травні + 16 С, у червні 20,2 С., в липні +21,7 С, у серпні 21,8 С., у вересні 20,2 С. Завдяки мілководдю біля берега температура влітку буває вище на 4-5 Ц.
В околицях Євпаторії розташований ряд сольових озер-лиманів з мінералізованою водою (ропою) різного хімічного складу. Найбільшою популярністю серед них користується Мойнакське озеро, розташоване в 150 м від санаторію для батьків з дітьми ОС “Євпаторія”.
Для Євпаторії характерна велика кількість сонячних днів від 242 до 286 в році.

Харчування:
Комплексне, 4-х разове. Їдальня санаторію розрахована на 250 посадочних місць, харчування здійснюється в одну зміну. Крім загального столу передбачено лікувальне та дієтичне харчування.

Водопостачання:
гаряча вода у номери подається щодня за графіком, холодна вода - постійно.

Інфраструктура:
спальні корпуси, медизолятор, баклаборатория, лікувальні корпуси, водогрязелікарня, клуб, кафе - бар, концертний зал, їдальня, школа, більярдна, сауна, спортивний комплекс, футбольне поле, тенісні корти, волейбольні та баскетбольні майданчики з покриттям «ригунол», автостоянка упорядкований піщаний пляж.
У парковій зоні розташовані одна загальна та окремі ігрові майданчики. Три лікувальних пляжу розташовані на березі Чорного моря.

Пляж:
Упорядкований піщаний пляж, де розміщені медпункти, кімнати рятувальної служби, місце для проведення ЛФК і масажу, ногомойки, фонтанчики з питною водою, тіньові навіси, лежаки.

Лікування:
Природні лікувальні чинники:
Насамперед це своєрідність кліматичних умов, де поєднується вплив моря і прилеглих до нього великих степових просторів. Тут м'який, помірно вологий клімат. Море, що є величезним резервуаром тепла, зменшує холод взимку і спеки влітку, зменшує добові і річні коливання температури. Порівняно з кліматом інших приморських міст Криму клімат Євпаторії самий сухий. Різких коливань температури тут майже не буває. Середня річна температура +11,6°С (середня температура зими - 0.8°С, літа - + 22.6°С). Для Євпаторії характерна велика кількість сонячних днів від 242 до 286 в році, середньорічна кількість годин сонячного сяйва - 2485 ( в Москві - 1 560; Ялті - 2 220; в Сочі - 2 200 годин).
Прибережна смуга Євпаторійської затоки протягом понад 50 км покрита шаром піску глибиною від 1,3 м до 9.75 м. В піску пляжу майже повністю відсутні пилові частинки і галька. У другій половині травня пісок Євпаторійського пляжу нагрівається сонцем до 40-45°С, а в липні і серпні до 50°С і вище. Це дозволяє використовувати пісочні ванни сонячного нагріву для лікування хворих.
Мілководна бухта з незначним прибоєм, гладке піщане дно, поступово знижується від берега, майже повна відсутність припливів і відливів, чудовий піщаний пляж і сприятливий клімат створюють в Євпаторії прекрасні умови для морських купань, особливо для дітей.
Середня температура поверхні шарів моря в травні + 16°С, у червні 20.2°С, в липні +21.7°С, у серпні 21.8°С, у вересні 20.2°С. Завдяки мілководдю біля берега температура влітку буває вище на 4-5°С.
В околицях Євпаторії розташований ряд сольових озер-лиманів з мінералізованою водою (ропою) різного хімічного складу. Найбільшою популярністю серед них користується Мойнакське озеро, розташоване в 150 м від санаторію для батьків з дітьми ОС «Євпаторія». На дні цього озера залягають лікувальні грязі (мули). Під палючими променями сонця вода в лимані сильно випаровується і внаслідок цього перетворюється у ропу - концентрований розчин, що містяться в ній різноманітних солей,що використовується для лікування багатьох захворювань.
Одним з основних і унікальних лікувальних природних курортних факторів є бруд, джерелом якої є сольові озера. Бруду, використовувані на Євпаторійському курорті мулові, синювато-чорного кольору, масляниста, в'язка, має запах сірководню.
Близько 50 років тому на території Євпаторії виведені на поверхню термальні мінеральні води середньої мінералізації, хлоридно-натрієві, гідрокарбонатні, слаболужні, які успішно застосовуються як для внутрішнього, так і для зовнішнього лікування різних захворювань.

Профіль санаторію Основні методи лікування :
захворювання опорно - рухової системи
- сколіози, плоскостопість, наслідки вроджених вивихів і т.п.
захворювання периферичної нервової системи
- прекситы, неврити, тощо без ураження центральної нервової системи
захворювання верхніх дихальних шляхів -
хронічні тонзиліти, фарингіти, гайморити тощо, виключаючи бронхіальну астму
гінекологічні захворювання.

Консультації фахівців:
ЛОР лікаря
невропатолога
уролога
психолога
гінеколога
дитячого ортопеда
стоматолога
психотерапевта

Лікувальна база:
бальнеогрязелікарня, кабінет гідромасажу, фізіотерапевтичний кабінет, інгалятор,4 зали ЛФК, кабінет електросну, масажні кабінети, кабінети электоросветолечения, ЛОР та стоматологічні кабінети, лазерної та голкорефлексотерапії, ортопедичний кабінет, кабінет функціональної діагностики , є своя лабораторія .

В Об'єднаному санаторії “Евпатоия” застосовуються наступні види лікування:
1.грязелікування ( у тому числі стоматологічні грязьові аплікації, грязьові вагінальні тампони)
2.Бальнеолечение ( ванни морські,перлинні,шавлієві,иодобромные,
кисневі та ін. на морській воді)
3.підводний масаж
4.високочастотна фізіотерапія
5.низькочастотна фізіотерапія
6.Магнитотерапия
7.Светолечение
8.індуктотерапія
9.ультразвукова терапія
10.дарсонвалізація
11.СМТ-ампліпульстерапія
12.ДМВ-терапія
13.мікрохвильова терапія
14.електросон
15.електростимуляція
16.тепловологі та ультразвукові інгаляції
17.лікувальна фізкультура
18.ручний масаж
19.механотерапія
Унікальність лікування, оздоровленния і реабілітація в ОС “Євпаторія” , як на національному , так і на міжнародному рівні - це унікальність Євпаторії, як всеукраїнської оздоровниці.

Проїзд: від м. Сімферополя автобусом або маршрутним таксі до р. Євпаторія, далі від ж/д вокзалу маршрутними таксі № 6 та № 7 до зупинки «санаторій " Євпаторія» або трамваєм № 3 до готелю "Україна", потім трамваєм № 1 до зуп. ТОК "Євпаторія" (корпус №1 розташований в 200м).

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР), Невропатолог, Уролог, Психолог, Гінеколог, Ортопед, Стоматолог, Психотерапевт

Відгуки про Санаторій "Євпаторія" (діти 5-15 років)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі