Медичний порталУстановиЯлтаСанаторійСанаторій "Дюльбер"
Санаторій Дюльбер

Санаторій "Дюльбер"

Санаторій

п. Кореїз -1, Алупкінське шосе, 19 , Ялта, Крим
виїзд до 10:00, в'їзд до 12:00
+38 (0652) 51-22-60
+38 (0652) 51-22-61
turetno@sf.ukrtel.net
Сховати карту

Про установу

Профіль лікування

Санаторій "Дюльбер" специализируетс на загальнотерапевтичному лікуванні: органів дихання нетуберкульозного характеру, опорно-рухової, нервової, серцево-судинної систем.

Лікування та медичні процедури здійснюються при заїзді від 10 діб.

Лікувальна база:

кабінет функціональної діагностики, невропатолог, ЛОР-лікар, лікар - педіатр, кабінети физиотераии: УВЧ-, КУФ-, ульрозвуковой терапії, кабінет теплоозокеритолечния; стоматологічний та масажні кабінети; бальнеотерапія з комплексом водолікувальних процедур (перлинні ванни, гідромасаж, вихрові ванни для рук та ніг, душ Шарко, віяловий, циркулярний, висхідні душі); кліматолікування (аеро і гелиолечение), сеанси фіто - й ароматерапії.

Функціонує прекрасна клініко-біохімічна лабораторія.

Кабінет функціональної діагностики має цілим набором сучасної комп'ютерної діагностики захворювань серцево-судинної системи.

В стоматологічному кабінеті на найсучаснішому обладнанні з використанням екологічно безпечних матеріалів надають діагностичні та лікувальні послуги висококваліфіковані фахівці. Працює пародонтологічний кабінет, проводиться зрошення ясен морською водою і різними екстрактами лікувальних засобів. Примітка: стоматологічне лікування не входить у вартість путівки (за винятком надання невідкладної допомоги).

В санаторії функціонує сім масажних кабінетів

Широкий вибір лікувальних процедур пропонує водолікарня.

Різні комплекси загальних або місцевих водолікувальних процедур включають ванни з екстрактами рожевого або лавандового масел, перлинні ванни різної температури та тривалості з прісної або морської водою, загальний гідромасаж, вихрові ванни для рук або ніг.

Сприятливо впливають на нормалізацію обміну речовин, стан центральної нервової системи, покращують мікроциркуляцію крові різні види душів: Шарко, віяловий, циркулярний, висхідний душ

Кабінети фіто - та аромотерапії. Пацієнти розміщуються у зручних м'яких кріслах і протягом 30 хвилин вдихають композиції ароматичних олій: лавандового, рожевого, лугових трав та ін. Під час процедури грає розслаблююча тиха музика.

В санаторії є добре обладнаний тренажерний зал. Навіть заняття протягом нетривалого періоду (10 - 15 днів), але під керівництвом і наглядом досвідченого інструктора лікувальної фізкультури і в комплексі з іншими лікувальними процедурами та плаванням у чудовому басейні з морською водою помітно зміцнять ваші м'язи і нервову систему, покращують обмін речовин, допоможуть скинути зайві кілограми. Під контролем досвідчених лікарів терапевтів можна пройти комплекс заходів, що нормалізують роботу печінки і жовчного міхура (провести сліпе зондування, приймати відвари лікувальних трав). Отримати кваліфіковану консультацію про заходи необхідних вашому організму для тривалого підтримання бадьорості духу й тіла.

Спеціалісти

Невропатолог, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Функціональна діагностика

Відгуки про Санаторій "Дюльбер"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук