Медичний порталУстановиОдесаСанаторійСанаторій "Червоні Зорі"
Санаторій Червоні Зорі

Санаторій "Червоні Зорі"

Санаторій , Лікувальний туризм, Лікувально-діагностичний центр

вул. Червоних Зір, 4/6, 9 ст. Великого Фонтану , Одеса, Одеська область
+38 (0382) 63-43-18
+38 (048) 748-05-65
krasnі-zorі@ukrzdrav.іnfo, redzory@te.net.ua
Сховати карту

Про установу

 

Дочірнє підприємство "Санаторій" Червоні зорі "(ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок" Укрпрофоздоровниця ") розташований в одному з найпопулярніших районів Одеси - Великому Фонтані, в парковій зоні. В 200 м від корпусів - пляж.

Санаторій спеціалізується на прийомі батьків з дітьми. Тут проводиться лікування захворювань серцево-судинної, нервової систем, органів дихання (неспецифічного характеру).

Лікувальна база: консультативно-діагностична допомога, різноманітні види лікувальних ванн, КВЧ, лазеротерапія, масажний кабінет, психотерапія, фітотерапія, ароматерапія, стоматологічний кабінет.

У вартість путівки (від 180 до 360 грн на добу / людини) входить: проживання в номері обраної категорії, 3 - разове харчування, відвідування пляжу, базове лікування за призначенням лікаря за умови заїзду не менше ніж на 12 днів. Всі інші послуги, надавані інфраструктурою санаторію, - за додаткову плату. Діти: приймаються з 4 років. Знижки: діти з 4 до 6 років приймаються без надання місця та харчування з доплатою за комунальні послуги. Розміщення в 5 -, 2-поверхових корпусах (352 місця). Водопостачання: холодна вода - цілодобово, гаряча - щодня за графіком.

 

Спеціалісти

Масажист, Фітотерапевт, Фізіотерапевт, Психолог, Педіатр, Серце і судини, Невролог, Пульмонолог

Відгуки про Санаторій "Червоні Зорі"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук