Медичний порталУстановиЄвпаторіяСанаторійСанаторій Буревісник (реабілітаційний центр МВС України)
Санаторій Буревісник (реабілітаційний центр МВС України)

Санаторій Буревісник (реабілітаційний центр МВС України)

Санаторій

вул. Морозова, 7/13 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 3-20-41
+38 (06569) 6-07-84
Fax: +38 (06569) 6-07-51
burevest@ukrpost.net
Сховати карту

Про установу

Розташування:
в екологічно чистій курортній зоні Євпаторії на відстані 500м від моря і 200м від лікувального озера Мойнаки.
2-3-поверхові корпуси розташовані на території парку.

Розміщення:
2-3-місний номер із зручностями (душ, туалет, умивальник), ТВ, холодильник.
2-3-місний 2-кімнатний номер "Люкс" з вигодами (душ, туалет, умивальник), ТВ, холодильник, кондиціонер.
2-3-місний номер з частковими зручностями.
У номерах зроблений капітальний ремонт у 2007 році.

Харчування:
4-разове замовлене харчування в їдальні санаторію, обслуговування офіціантами. Можливо замовлене харчування зі збільшенням вартості путівки.

Водопостачання:
холодна вода цілодобово, гаряча - щодня за графіком.

Інфраструктура:
грязелікарня, відділення лікувальних ванн, галокамера "Соляна печера", спортивний зал з тренажерами, більярд, настільний теніс, шаховий клуб, бар, бібліотека, клуб на 400 посадочних місць, танцювальний і спортивний майданчики, автостоянка.

Пляж:
піщаний, власний, довжиною 90 м і загальною площею 3600 кв. м.
На пляжі розташовані тіньові навіси, тапчани, альтанки. Обладнані місця для прийому кліматолікувальних процедур і занять спортом.
На пляжі працює медпункт, рятувальна станція, а також бар.

Лікування:
захворювання органів дихання;
захворювання центральної і периферичної нервової системи легень;
захворювання жіночої та чоловічої статевої сфери;
захворювання опорно-рухового апарату;
захворювання шкіри;
стоматологічні захворювання.

ПОКАЗАННЯ для лікування в МРЦ
Ревматичні хвороби та захворювання опорно-рухового апарату: ревматизм, неактивна фаза (не раніше як через 8-10 місяців після загострення без вади серця, або з помірною, повністю компенсованій ізольованою недостатністю мітрального або аортального клапана), ревматоїдний поліартрит в неактивній фазі, або з активністю 1 ст.; псоріатична артропатія у фазі ремісії; подагра в фазі ремісії; деформуючий остеоартроз суглобів з порушенням функції суглобів і без них; травматичні артрити і консолідовані переломи кісток; хворі після хірургічного втручання на кістково-суглобовому апараті, які потребують відновлення функції; хворі після операцій на сухожиллях, а також хворі з наявністю контрактури; плечолопатковий періартрит у фазі ремісії; сколіози 1-2-3 ст. зі зниженою стабільністю хребта; остеохондроз хребта; хронічні остеомієліти не раніше 6 місяців після загострення і без показань для оперативного втручання; анкілозуючий спондиліт (хвороба Бехтєрєва), неактивна фаза; порушення шийного диска і інші міжреберні дискові порушення; хронічний міозит.

Захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба 1-2 ст. будь-якої етіології; гіпотонічна хвороба; облітеруючий ендартеріїт периферичних судин.

Захворювання центральної і периферичної нервової систем: вегето-судинна дистонія; ураження нервів, нервових корінців та сплетінь; поліневропатії идиопатические, запальні та інші в період ремісії; радикуліти, полірадикулоневрити після гострого періоду, а також у більш пізні терміни з відновленням функції; слідства менінгітів, енцефалітів, мієлітів, травматичних ушкоджень головного мозку і периферичної нервової системи, гострих порушень мозкового кровообігу, які супроводжуються руховими порушеннями легкого та середнього ступеня з давністю захворювання не менше 2 місяців; дитячий церебральний параліч і мінімальна церебральна дисфункція з синдромом рухової недостатності; неврози в стадії компенсації; астенічні, цереброастенічні неврозоподібні стани в стадії компенсації; травматичні неврити, поліневрити, плексити, полірадикулоневрити після гострого періоду, а також у більш пізні терміни з відновленням функції;

наслідки захворювань і травм хребта і спинного мозку після гострого періоду: травматичний остеохондроз хребта; наслідки компресійного перелому хребта; мієлопатія; синдром бічного аміотрофічного склерозу; прогресуюча нижня спастична параплегия; спінальний арахноїдит.

Неспецифічні захворювання органів дихання: пневмонія з обмеженими пневмосклеротическими змінами без бронхоектазів в період ремісії, не раніше 3 місяців після загострення; реконвалесценти після пневмонії не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; рецидивуючий бронхіт у період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; респіраторні алергози в період ремісії.

Захворювання ЛОР-органів у період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення: хронічний тонзиліт у період ремісії; вазомоторний та алергічний риніт у період ремісії; хронічний риніт, назофарингіт та фарингіт в період ремісії; хронічний синусит в період ремісії; хронічний ларингіт та ларинготрахеїт у період ремісії; неврит слухового нерва; отит середнього вуха у період ремісії; євстахіїт в період ремісії.

Гінекологічні захворювання: порушення оваріально-менструальної функції яєчників, хронічний сальпінгіт та оофорит в період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; хронічний метроэндометрит в період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; хронічний периметрит в період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; ендометрит; спайкова хвороба органів малого таза; міома матки; безпліддя будь-якої етіології.

Хвороби сечостатевих органів: запальні хвороби простати (хронічні простатити) в період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; хронічний цистит в період ремісії, не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення; безпліддя будь-якої етіології.

Захворювання органів ротової порожнини: некаріозні ураження зубів; хронічний остеомієліт щелепи не раніше 6 місяців після загострення і без показань для оперативного втручання; хронічний афтозний стоматит; хвороби пародонту.

Протипоказання:
Загальні протипоказання перебування на курорті.
Гіпертиреоз.
Захворювання нирок з порушенням їх функції.
Захворювання серцево-судинної системи, які супроводжуються недостатністю кровообігу.
Хронічна ішемічна хвороба серця з порушенням серцевого ритму, провідності зі стенокардією 3 ФК і вище.
Гіпертонічна хвороба вище 2-А стадії.
Ускладнений тромбофлебіт

Лікувальна база:
Лікувальні і процедурні кабінети розташовані на першому поверсі головного корпусу. Своя грязелікарня обладнана на сучасному рівні.

лікувальні кабінети: гінекологічний, урологічний (урологічний масаж, грязьові ректальні тампони, урологічні фізіопроцедури), стоматологічний, інгаляторій, кабінети: фізіотерапії, лазеротерапії, электрогрязе - і озокеритолікування, масажні кабінети, кабінети функціональної діагностики, аерофітотерапії, зал лікувальної фізкультури.

Працюють лікарі-спеціалісти: терапевт, педіатр, невропатолог, стоматолог, уролог, отоларинголог, ортопед-травматолог, гінеколог, психотерапевт, лікар функціональної діагностики, фізіотерапевт, фітотерапевт, лікар ЛФК.

У лікуванні застосовуються: грязелікування, гидролазерные душі, підводний масаж, сауна з басейном, фізіо - і ампліпульс, магнітолазерна-, УВЧ, НВЧ, КВЧ-терапія та ін, аерофітотерапія, інгаляції (трав'яні, рапниє, лікарські), психотерапія, урологічні процедури і т.д., діагностичне обстеження (ЕКГ, комп'ютерна діагностика).

Проїзд:
від ж/д (авто) вокзалу маршрутним таксі №10 або № 6 до зупинки "Буревісник".

Спеціалісти

Терапевт, Педіатр, Невропатолог, Стоматолог, Уролог, Отоларинголог (ЛОР), Функціональна діагностика, Фітотерапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Відгуки про Санаторій Буревісник (реабілітаційний центр МВС України)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі