Медичний порталУстановиМелітопольОптикаСалон-магазин "Оптика"
Салон-магазин Оптика

Салон-магазин "Оптика"

Оптика

вул. Кірова, 59 А , Мелітополь, Запорізька область
+38 (0619) 42-20-73
+38 (096) 805-54-36
Сховати карту

Про установу

 
 
Магазин Оптика пропонує прекрасний вибір окулярів, лінз і оправ. 30 років бездоганної роботи з кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками та брендами, такими як caravan, nobby, henry loyd, tempo, tornado, despada, primavera, berkeley і іншими!

Широкий асортимент оправ в металі і пластмасі, а також лінз, виконаних з пластику і скла завжди в наявності і під замовлення. Ми пропонуємо також астигматичні лінзи, які сприяють корекції зору при недугу, яким страждає практично всі, а 15% населення критично потребують корекції.

У кабінеті лікаря, який зручно розміщений безпосередньо в нашому магазині, Ви можете зробити професійний підбір окулярів, що запобіжить дискомфорт або інші негативні явища, які можуть спровокувати неправильно підібрані окуляри. Виготовлення лінз ми здійснюємо всього за годину! Так як досвід роботи наших майстрів (понад трьох десятків років) дозволяє впоратися з цією роботою швидко і якісно. Так що завітавши до нас, Ви через 1 годину можете повернутися до своєї роботи. Також ми виробляємо ремонт оправ будь-яких видів і складності. У продажу є такі необхідні в наш час спеціальні окуляри для роботи з комп'ютером.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Салон-магазин "Оптика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук