Медичний порталУстановиСімферопольШпитальРеспубліканський клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни
Республіканський клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни

Республіканський клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни

Шпиталь

вул. Гайдара, 3 Б , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 22-02-06
+38 (0652) 22-14-84
Сховати карту

Про установу

1 березня 1946 року в Криму з евакогоспіталю № 5411 був організований Республіканський клінічний госпіталь ветеранів війни, який став головним лікувальним закладом з відновлення здоров'я інвалідів війни і повернення їх до активної трудової діяльності.

Протягом багатьох років розміщувався госпіталь в різних мало пристосованих будівлях і, нарешті, в 1987 р., на зароблені кошти від всесоюзних суботників по вул. Гайдара 3-Б, побудовано гарне світле 4-х поверхова будівля, куди переїхав республіканський госпіталь.

У 2009 р. госпіталь увійшов до реєстру найкращих закладів охорони здоров'я "ТОП-100 в медицині" в номінації "Найкращі заклади охорони здоров'я".

В даний час він називається Кримська республіканська установа "Клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни". Очолює госпіталь Ігор Леонідович Лук'янов - лікар вищої категорії за спеціальністю "терапія", магістр державного управління.

В структуру госпіталю входить 3 стаціонарних відділення: терапевтичне відділення на 80 ліжок, неврологічне відділення на 60 ліжок, кардіологічне на 60 ліжок, консультативно-діагностична поліклініка, фізіотерапевтичне відділення, стоматологічне відділення, клінічна лабораторія, адміністративний корпус, харчоблок.

Госпіталь оснащений сучасним діагностичним, лікувальним та стоматологічним обладнанням. У 2010 році  госпіталь був дооснащен 3-канальним електрокардіографом Юкард-100 та ультразвукової діагностичної системою Philips НД11ХЕ.

Протягом ряду років з 2006 року Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим за підтримки Ради міністрів Автономної Республіки Крим були виділені кошти для капітальних ремонтних робіт у госпіталі на суму близько 6 млн. грн. Були відремонтовані палати у неврологічному, терапевтичному, кардіологічному відділеннях, посади сестер медичних, блок інтенсивної терапії, солярій, лабораторія, приймальне відділення.

Палати в госпіталі розраховані на 2-3 чоловік. Щороку в госпіталі надається стаціонарна медична допомога до 4 тис. ветеранам війни, в поліклінічному відділенні виявляється більш 60 тис. консультацій щорічно.

Багато років госпіталь тісно співпрацює з кафедрами Кримського медичного університету і є клінічною базою 3-х кафедр. Професорсько-викладацький склад медичного університету надає постійну консультативну допомогу хворим.

Госпіталь також є організаційно-методичним центром з координації питань медико-соціального забезпечення інвалідів та ветеранів війни у містах і районах Криму. Щорічно проводиться нарада з лікарями, відповідальними за медичне обслуговування ветеранів війни у лікувально-профілактичних установах АР Крим.

Ветерани війни називають госпіталь своїм другим домом, "острівцем милосердя". Для багатьох госпіталь - це оазис тепла, благополуччя, надії на поліпшення здоров'я, а отже, і якості життя. Багато в чому це заслуга керівництва госпіталю і медичного персоналу, який виносить турботу і повагу до пацієнтів на перший план.

Спеціалісти

Терапевт, Фізіотерапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Масажист

Відгуки про Республіканський клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю