Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяРеспубліканський центр стоматологічної імплантації
Республіканський центр стоматологічної імплантації

Республіканський центр стоматологічної імплантації

Стоматологія

вул. Бакуліна, 4 , Харків, Харківська область
+38 (057) 702-17-04
+38 (057) 719-46-96
+38 (057) 752-44-20
+38 (057) 702-08-03
rcsi@mail.ru
Сховати карту

Про установу

 

У 1985 році в місті Харкові розпочато розробки в галузі стоматологічної імплантації. Завдяки активним діям і співробітництва кафедри ортопедичної стоматології ІУУВ і НВО «Монокристалреактив» та враховуючи необхідність поглиблення досліджень і впровадження результатів у практику, міністерством охорони здоров'я України в 1987 році був виданий наказ № 501 від 20.07.87 р. про створення в Харкові Республіканського Центру стоматологічної імплантації . Центр призначений був на практиці впроваджувати передові світові методики стоматологічної імплантації.

Республіканський центр стоматологічної імплантації був створений в 1987 році на підставі наказу міністра охорони здоров'я УРСР.

У РЦСІ одними з перших в Україні почали застосовувати стоматологічні імплантати для відновлення дефектів зубних рядів.

Сьогодні РЦСІ - це стоматологічна клініка вищої атестаційної категорії, яка надає комплексну допомогу по всіх розділах стоматології. Основна діяльність РЦСІ спрямована на відновлення дефектів зубів і зубних рядів, застосовуючи для цього найперспективніші, сучасні методики та технології. Одним з основних напрямків нашої клініки є реабілітація пацієнтів з дефектами зубних рядів із застосуванням стоматологічних імплантатів. Що дозволяє в багатьох випадках позбутися знімних протезів, або забезпечити надійну фіксацію знімних конструкцій, в тому числі і бюгельних протезів, в, здавалося б, безнадійних з точки зору традиційного підходу випадках.

 У нашому колективі 36 лікарів вищої та першої категорії. Проводяться консультації кандидатами медичних наук. Для розробки плану лікування в складних клінічних випадках проводяться консиліуми за участю провідних фахівців клініки.

 

Фахівці

Стоматолог

Ортопед

Хірург

Ортодонт

Спеціалісти

Стоматолог, Хірург, Ортодонт, Ортопед

Відгуки про Республіканський центр стоматологічної імплантації

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук