Медичний порталУстановиЄвпаторіяНаркологічний центрРеабілітаційний центр "Свобода"
Реабілітаційний центр Свобода

Реабілітаційний центр "Свобода"

Наркологічний центр

вул. Ватутіна, 1 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 5-17-27
+38 (096) 399-81-90
+38 (096) 358-72-42
Сховати карту

Про установу

Центр свобода, де проходять реабілітацію до 20-25 чоловік щомісяця, дуже дружна сім'я!

Влітку в центрі організовуються походи на море, пікніки з приготуванням шашлику. Віддається належне і роботі по центру, адже без цього неможливо виховати повноцінних громадян суспільства.

Центр завжди відкритий для тих хто бажає пройти реабілітацію, покінчити зі старою життям, викинути із свого життя не тільки поняття наркотики або алкоголь, оздоровлюватися не лише тілом, але найголовніше духом. Хочеться зауважити , що жіночий стаціонар так само бере на реабілітацію жінок, які потрапили в лапи залежності як від алкоголю, так і від наркотиків.

Колектив співробітників центру завжди уважний і привітний зустріне вас посмішкою і підбадьоренням, якщо ви з Євпаторії та околиць і можете приїжджати на амбулаторні групи які проходять щодня, два рази по дві години: ранкова з 10-00 до 12-00 та вечірня з 18-00 до 20-00. На групах вам розкажуть про сам центр, як проходить реабілітація, познайомлять з нескладними правилами внутрішнього розпорядку, а також покажуть сам центр.
Групи ці необхідні для того, щоб вступник на реабілітацію, точно знав, чого він бажає, адже центр не розрахований на тимчасове одужання або як кажуть "Зняття ломки", немає тільки повне і безповоротне зцілення від будь-якої залежності, включаючи також і такі види залежностей як токсикоманія та тютюнопаління. Якщо ви проживаєте далеко від Євпаторії, то вам запропонують короткий курс амбулаторних груп під час яких вам буде необхідно знімати квартиру і кілька днів (зазвичай два-три дні) відвідувати в тверезому вигляді амбулаторні групи, а потім після цього короткого екскурсу в життя центру та особливості реабілітації, почнеться сама стаціонарна допомога, по позбавленню наслідків які принесли наркотики, час якої розраховане мінімум на півроку лікування. Ось вона, Перемога! Реабілітація повністю безкоштовна, але тих хто має можливість ми б хотіли попросити вносити посильну лепту і покривати витрати на харчування в розмірі 600 грн, погодьтеся досить незначна сума, але у багатьох зараз її немає, і тому ми не відмовляємо у реабілітації нікому, дзвоніть, пишіть і якщо у вас є рідні і близькі, а може друзі, знайомі, а раптом ви самі стали заручником коли легкого захоплення спиртним або наркотиками, тютюном, а може бути ще якимись стимуляторами "Гарного настрою", ми допоможемо вам знайти по-справжньому гарний настрій, яке не залишить вас!

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Реабілітаційний центр "Свобода"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі