Медичний порталУстановиКиївНаркологічний центрРеабілітаційний центр "Любов"
Реабілітаційний центр Любов

Реабілітаційний центр "Любов"

Наркологічний центр , Реабілітаційний центр

вул. Виборзька, 95 , Київ, Київська область
+38 (044) 456-78-97
+38 (044) 332-02-26
+38 (067) 239-30-33
Сховати карту

Про установу

Реабілітаційний центр "Любов" це:

Більше 10 років роботи в реабілітації нарко та алко залежних.

Більше, ніж 10000 звільнених від алкогольної і наркотичної залежності.

217 Філій по Україні та за її межами.

Центр реабілітації почав свою діяльність 26 квітня 1994 року.

В умовах недостатньої ефективності традиційних форм лікування, виникає необхідність введення в практику лікування людей, які залежно від алкоголю і наркотиків, нових реабілітаційних технологій.

Однією з можливих моделей таких технологій є введення в реабілітаційному центрі "Любов" інноваційної, системної програми реабілітації, соціальної адаптації та рессоциализации - "Шлях до свободи". Мета цієї програми: повернення людей, які у залежності, до нормального життя.

"Центр допомоги алко-і наркозалежним та ВІЛ-інфікованим "Любов" почав свою роботу в 1994 році. За цей час реабілітацію пройшло майже 12 тисяч осіб. Центр реабілітації працює за програмою "Шлях до свободи", яку розробила Наталія Потопаева, яка сама була в 30-ти річної залежності від алкоголю, на основі 12-ти крокової моделі спільноти "Анонімних наркоманів і алкоголіків". В основу програми закладені правильні принципи, які допоможуть будь-якому залежному повністю змінити своє життя.

Головний принцип, на якому базується програма "Шлях до свободи" - допомога людині в усвідомленні того, що він не народжений, щоб вживати наркотики, алкоголь та вести аморальний спосіб життя. Після усвідомлення свого безсилля перед проблемою, колишній залежний живе і утримує ту свободу, яку отримав завдяки комплексу духовно-психологічних вчень, а також обов'язково передає отримані знання, уміння і навички іншим людям, які теж хочуть змінити своє життя

У 2010 році було додано два кроки до основної 10-ти крокової моделі програми "Шлях до свободи". Це було обґрунтовано потребою, що виникла при аналізі досвіду тих людей, які поверталися до залежності.

Одинадцятий крок отримав назву "Сексуальна свобода". Даний крок спрямований на висвітлення правильних взаємин між протилежними статями. Ця проблема важлива для людей, які звільняються від залежності. Виходячи з досвіду роботи реабілітаційного центру, люди, які проходили реабілітацію і відразу ж починали "влаштовувати" своє життя, тобто шукали "другу половину", знову могли повертатися до старої життя. Тому, розробником програми Наталією Потопаевой, було прийнято рішення про введення цього кроку для більш поглибленого вивчення фізіологічних, психологічних і духовних відмінностей між чоловіком і жінкою. За правилами програми, люди до весілля не мають статевих стосунків, і процес становлення стосунків до весілля триває від знайомства до весілля від 1.5 до 3 років. Даний крок вчить, як і коли потрібно бути готовим до сімейного життя, що любов це не емоція, а в першу чергу відповідальність за людину, яка подобається, і з яким готовий пов'язати своє життя.

Завдяки цьому кроку, протягом трьох років люди, які пройшли всі шляхи реабілітації, створили 18 сімейних пар. Також така поведінка тих, хто одружився, мотивує і тих, хто ще проходить програму реабілітації, також будувати міцні відносини на тих же умовах.

Дванадцятий крок, який теж був доданий у програму реабілітаційного центру "Любов", називається: "Живи високими цінностями, ідеалами і цілями". Цей крок цілеспрямовано показує, що тільки постійна самоосвіта, вміння брати відповідальність за себе, за свої рішення та інших людей, допомагає колишньому залежному бути ефективним, потрібним, зайнятим, значущим для себе особисто і суспільства в цілому.

Спеціалісти

Нарколог, Психолог

Відгуки про Реабілітаційний центр "Любов"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук