Медичний порталУстановиКиївКлінікаРеабілітація на дому "ОБРІЙ"
Реабілітація на дому ОБРІЙ

Реабілітація на дому "ОБРІЙ"

Клініка

вул. Волинська, 66А , Київ, Київська область
insylt.net@gmail.com
Головний лікар
Синельник Андрей Аркадьевич
Сховати карту

Про установу

Команда фахівців "ОБРІЙ" проводить реабілітацію вдома пацієнтів, які перенесли інсульт та інші ураження нервової системи відповідно до світових стандартів доказової медицини. Для кожного пацієнта індивідуально розробляється реабілітаційна програма, проводиться робота з членами сім'ї і планування адаптації в умовах проживання. Робота фахівців в команді дозволяє проводити великий спектр тактик реабілітації: ерготерапія, різні види кинезотерапии та лікувального масажу, психотерапію, заняття з логопедом, фізіотерапевтичні заходи.
Комплексність різних методів медичної реабілітації та індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечує найбільш ефективне і швидке відновлення втрачених функцій та соціальну адаптацію пацієнта.
Медичну реабілітацію слід проводити, починаючи з максимально ранніх стадій захворювання. Це забезпечує найбільш прогностичні сприятливі результати проведених відновлювальних заходів.
Якщо Ви або Ваші близькі зіткнулися з подібною проблемою, не відкладайте її рішення у "довгий ящик". Рання реабілітація - ключ до успішного відновлення пацієнта!

Фахівці

Невролог

Реабілітолог

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Спеціалісти

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Реабілітолог, Невролог, Масажист, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Логопед, Психотерапевт

Відгуки про Реабілітація на дому "ОБРІЙ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук