Медичний порталУстановиКіровоградПсихологічний центрПсихологічний тренінговий центр "Альтер-EGO"
Психологічний тренінговий центр Альтер-EGO

Психологічний тренінговий центр "Альтер-EGO"

Психологічний центр

вул. Орджонікідзе, 5 , Кіровоград, Кіровоградська область
Сховати карту

Про установу

Наш психологічний центр існує з 2008 року і за цей час придбав прекрасну репутацію. Наші клієнти приходили до нас в самих різних ситуаціях - під час особистого або сімейного кризи, моменти, коли звичайні вирішення виробничих проблем не давали належного ефекту, у важкому стані здоров'я.

Тренинговыи центр "Альтер-Его" надає також допомогу сім'ям. Абсолютно всі молоді пари знають про циклічних криз, які підстерігають сім'ю, про те, що у дітей буває "важкий вік". А що робити, щоб пройти через ці випробування з мінімальними втратами, підкаже досвідчений психолог, який побачить ситуацію з боку. Особливо важлива консультація сімейного фахівця у випадку депресії через безпліддя, втрати плода або штучного переривання вагітності. В останньому випадку краще звернутися до психолога навіть до того, як ви зважитеся на аборт, щоб усвідомити, що очікує на вас особисто і вашу родину після такого кроку. Чоловіки в результаті певних сімейних проблем часто відчувають труднощі в інтимних стосунках, і причиною є саме психологічні, а не фізіологічні проблеми.

Консультація дитячого психолога буде незамінною в будь-яких ситуаціях сімейних криз, тому що психіка дитини більш ніж сприйнятлива до будь-нестабільності і результатом сварок мами і тата стануть невпевненість і закомплексованість їх дітей, як варіант-зухвала поведінка, порушення сну і поява нових страхів. Іноді діти болісно переживають будь-які зміни, зокрема - переїзд і входження в новий колектив. Надати допомогу психолога в кризових для дітей ситуаціях бажано як можна раніше.
У підлітковому віці перед молоддю стоїть питання самоствердження. Хочете, щоб ваше чадо самоутверждалось у навчанні, творчості, спорті, навчалося співпереживати іншим і правильно будувати стосунки з протилежною статтю? Зверніться в наш центр, ми навчимо, як розвинути творче мислення, пам'ять та увага - ваша дитина швидко відчує ефект від консультацій і почне отримувати задоволення від своїх соціальних успіхів.
Корпоративні психологічні тренінги - запорука успіху вашої
компанії
Керівникам підприємств наш центр пропонує підвищити мотивацію співробітників, вирішити внутрішні конфлікти і зробити колектив більш згуртованим, а кожного співробітника - більш лояльним до компанії, поліпшити обслуговування клієнтів. Менеджерам корисно буде пройти тренінг ефективного управління колективом і ресурсами, поліпшити свої знання за методиками розрахунку ризиків і пошуків нових джерел прибутку. Ви можете замовити унікальний тренінг для вирішення певної задачі.

Фахівці

Психолог

Психотерапевт

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт

Відгуки про Психологічний тренінговий центр "Альтер-EGO"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі