Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПсихологічний центр особистісного і професійного розвитку "ALTERA"
Психологічний центр особистісного і професійного розвитку ALTERA

Психологічний центр особистісного і професійного розвитку "ALTERA"

Психологічний центр

вул. Ярославів Вал 14-Г, перший поверх, офіс 54 , Київ, Київська область
+38 (044) 229-88-90
+38 (067) 508-88-22
olga@altera.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

У всіх в житті бувають складні періоди. Проблеми в сім'ї, на роботі або з підростаючим дітьми, депресія і втома - найчастіше ми намагаємося впоратися власними силами, але іноді вони бувають на результаті. Саме в такі моменти ми думаємо про допомогу психолога - людину, яка здатна допомогти знайти вихід навіть із самої важкої ситуації.
Швидше за все, це не перший сайт, який ви переглядаєте в пошуках психолога. Ви хочете знати напевно, що вам тут допоможуть і вам стане легше, і ви хочете довірити свою проблему тільки досвідченому і професійного фахівця.
Тому ми просто розповімо вам кілька фактів про психологічному центрі «ALTERA», щоб ви вже зараз познайомилися з нами ближче:
Наш центр був заснований в 2008 році. За цей час його відвідали понад 500 осіб з різними проблемами і складнощами. Багато хто з них порекомендували нас своїм друзям;
7 з 10 наших відвідувачів записуються на повторні консультації, тому що не тільки помічають позитивні зміни, які відбуваються в їх житті, а й хочуть більш сильних і стійких результатів;
Всі наші фахівці - це люди з багаторічним практичним досвідом, з безліччю позитивних відгуків та рекомендацій;
Ми гарантуємо, що ваші проблеми і складнощі залишаться тільки між вами і вашим психологом.
Психологічний центр "ALTERA" знаходиться в самому центрі Києва, в 3 хвилинах ходьби від метро «Золоті Ворота», на вул.Ярославів Вал 14-р. Вам буде легко зайти до нас після роботи або приїхати у вільний час з будь-якої точки Києва.
Ми будемо раді вам і зробимо все можливе, щоб ваші проблеми залишилися в минулому, а майбутнє було спокійним і радісним.

Відгуки про Психологічний центр особистісного і професійного розвитку "ALTERA"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук