Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПсихологічний центр організаційного та особистісного розвитку "Ніка"
Психологічний центр організаційного та особистісного розвитку Ніка

Психологічний центр організаційного та особистісного розвитку "Ніка"

Психологічний центр

вул. Лютеранська 6Б, офіс 36 , Київ, Київська область
+38 (044) 230-94-47
+38 (066) 716-47-41
+38 (067) 738-18-28
kgu.psy@gmail.com , smolin_uagt@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Психологічний центр організаційного та особистісного розвитку «НІКА» представляє собою організацію з надання консалтингових та навчальних послуг у двох основних напрямках:
- У галузі організаційного консультування та проведення бізнес-тренінгів, навчання бізнес-тренерів та оргконсультантів, навчання та підвищення кваліфікації різних рівнів персоналу в організації;
- В галузі психологічного консультування, психотерапії (у групової та індивідуальної формі), навчання психологів, психотерапевтів та підвищення їх кваліфікації.
Фахівці Центру здійснюють роботу з розвитку даних напрямків з жовтня 2000 року. За цей час був накопичений великий досвід у галузі організаційного консультування, проведення бізнес-тренінгів та надання психологічної допомоги різним верствам населення.
Фахівцями Центру була проведена робота з проведення бізнес-тренінгів та оргконсультування в таких компаніях, як «ТД Каштан» (Київ, Одеса), ГК «Фокстрот», «Квін-Свіг» (Київ), «Мірс» (Одеса), «Фотаком »(Луцьк),« Вена »(Чернігів),« Арт-Майстер »(Київ), мережа ресторанів« Рибний базар »(Москва),« Ранніла - Київ »та ін
У психотерапевтичному напрямку великим попитом серед наших клієнтів користуються індивідуальні психологічні консультації фахівців Центру, а також робота в психотерапевтичних групах.
У повчальному напрямку на даний момент успішно розвиваються довгострокові навчальні програми для фахівців-психологів в області психологічного консультування (гештальт, психодрама і процесуальна психотерапія). Багато їх випускників, пройшовши сертифікацію і виконавши всі вимоги, отримують сертифікати спеціалістів і працюють у сфері психологічного консультування та психотерапії.
Також успішно завершилося 6 випусків 2-річну програми з навчання психокорекційної роботи з дітьми та підлітками, яка є власною розробкою фахівців центру. З весни 2010 р. буде запускатися новий проект навчання практичних психологів по роботі з дітьми.
У квітні 2001 року була запущена перша в Україні довгострокова програма навчання оргконсультантів і бізнес-тренерів (гештальт-підхід у роботі з організаціями). Вже два випуски орг-консультантів успішно працюють у сфері бізнес-консалтингу та оргконсультування. На даний момент 2 групи продовжують своє навчання.
Починаючи з 2001 року, щоосені Центр «Ніка» організовує міжнародну практичну психологічну конференцію для психологів, студентів і всіх, хто цікавиться психологією і психотерапією, яка традиційно проходить в перші вихідні жовтня і називається "Золота осінь". З 31 вересня по 2 жовтня 2011 пройде 11-та ювілейна конференція. Зазвичай на конференції присутні більше 200 учасників і більше 40 тренерів України, Росії, Білорусії, Латвії та країн Європи, які представляють різні напрями сучасної психології та психотерапії.
У здійсненні своїх проектів психологічний Центр «НІКА» співпрацює з Московським інститутом Гештальт і психодрами (www.migip.ru), Міжнародним Гуманітарних Центром «Розрада» (http://www.rozrada.kiev.ua/), Київської асоціацією практикуючих психологів і психотерапевтів, а також іншими інститутами та організаціями.
Отже, що ми пропонуємо:
Психотерапевтичний напрям
- Індивідуальне психологічне консультування
- Групова психотерапія
- Психологічне консультування дітей та підлітків
- Психологічна робота з сім'єю
- Соціально-психологічні тренінги (тренінг спілкування; тренінг креативності; тренінг впевненості в собі ;)
Освітні послуги
післядипломне навчання фахівців-психологів і фахівців суміжних спеціальностей, що працюють з людьми за напрямами гештальт, психодрама, процесуальна психотерапія. Ці програми являють собою 3-4 річне навчання, засноване на європейських стандартах, яке дає можливість психотерапевтів займатися приватною практикою і вести клієнтські групи в області психологічного консультування і психотерапії.
Спеціалізації:
«Психокорекційна робота з дітьми та підлітками»
«Казкотерапія»
«Супервізорского групи для практикуючих психотерапевтів»
«Основи групової динаміки»
Майстерня «Основи індивідуального консультування»
Також ми пропонуємо майстерні та семінари провідних психологів і психотерапевтів України, Росії та зірок світової психотерапії
Бізнес - напрям
1) Консалтингові послуги:
- Надання послуг у галузі організаційного консультування (діагностика організації; розробка і допомогу в реалізації програм з навчання співробітників та проведення змін в організації; атестація персоналу; кризовий консалтинг і т.д.);
- Проведення бізнес-тренінгів;
- Проведення корпоративних свят і вечірок;
- Індивідуальне навчання співробітників;
- Індивідуальний консалтинг та супровід керівників (Коучинг);
- Спеціалізовані тренінги для управлінського персоналу організацій;
- Підготовка до публічних виступів і спілкуванню із ЗМІ;
- Індивідуальний консалтинг співробітників.
Послуги у сфері організаційного навчання:
- Навчання бізнес-тренерів та організаційних консультантів;
- Підвищення кваліфікації бізнес-тренерів та оргконсультантів;
- Підвищення кваліфікації різних рівнів персоналу в сфері психологічних знань.

Відгуки про Психологічний центр організаційного та особистісного розвитку "Ніка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук