Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПсихологічний центр "Доктор Пелех Юрій Леонідович"
Психологічний центр Доктор Пелех Юрій Леонідович

Психологічний центр "Доктор Пелех Юрій Леонідович"

Психологічний центр

вул. Краснова 17 , Київ, Київська область
+38 (044) 233-20-70
+38 (050) 311-15-25
+38 (067) 700-60-40
+38 (063) 233-20-70
+38 (067) 145-22-22
dr-peleh@svitonline.com
Головний лікар
Пелех Юрий Леонидович
Сховати карту

Про установу

Нові методи діагностики готовності пацієнтів для лікування алкоголізму
лікування захворювань центральної нервової системи, лікування неврозів, страхів.
Рекомендується для пацієнтів, які лікуються вперше, а також особливо для тих, хто лікувався раніше з незадовільним результатом.
Основою лікування серйозних захворювань нервової системи в цивілізованому світі є ліки.
При цьому у доктора Пелеха використовується принцип "NON NOCERЕ" (лат.) - не нашкодити. Одночасно гарантується результат з першого дня лікування - зняття страху, тривоги, нормалізація пульсу, тиску i ін
Лікування проводиться так:
Спочатку проводиться діагностика, яка включає в себе клінічний огляд, психодіагностику, психоаналізу, псіхопатологiчне дослідження, а також використання спеціальної апаратури. Необхідно знати, що апаратура в психіатрії повинна мати другорядне значення. Наприклад, в інших галузях (нейрохірургія) значення апаратури величезне: можна виявити за допомогою комп'ютерної томографії наприклад, новоутворення, ущільнення в міліметрах, крововилив невеликих розмірів. А при патології психіки, нервової системи сучасна апаратура вартістю мільйони доларів взагалі може не дати ніякого результату. Наприклад, якщо хворого неврозом або шизофренію детально обстежити, зробити комп'ютерну томографію, ядерно-магнітний резонанс, енцефалографію плюс аналіз крові - можна виявити повну норму, а пацієнт стверджує, що він цар Єгипту.
Справа в тому, що людський мозок багато порядків "вище" від комп'ютера, а "нижче" не можна пізнати "вищого", першокласник не може проаналізувати десятикласника.
Тому вирішальне значення при діагностиці захворювань психіки, центральної нервової системи має клінічний огляд, психоаналіз, психодіагностика.
Потім призначається лікування - реабілітаційний курс для нервової системи. Крім того, що призначається лікування, пацієнту видаються основні ліки на місяць.
Через місяць відбувається друга зустріч, на якій даються рекомендації на майбутнє (на рік).
Лікування алкоголізму:
Рекомендується для пацієнтів, які лікуються вперше, а також особливо для тих, хто лікувався раніше з незадовільним результатом.
Використовується безмедикаментозний і медикаментозний методи лікування. При цьому використовуються ліки, які несумісні зі спиртним, тому діють завжди. Не слід орієнтуватися на назву методу лікування, тому що назва може бути схожою, а суть - різною. Таким чином лікує не назву методу, а лікар. Треба шукати лікаря, а не орієнтуватися на назву методу.
Лікування проводиться за попереднім записом за телефоном у свій день і час.
Лікування розглядається як рішення життєво важливої ​​проблеми і тому передбачає серйозне ставлення.

Фахівці

Психолог

Психотерапевт

Нарколог

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт, Нарколог

Відгуки про Психологічний центр "Доктор Пелех Юрій Леонідович"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук