Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПсихологічний центр "Академія приватного життя"
Психологічний центр Академія приватного життя

Психологічний центр "Академія приватного життя"

Психологічний центр

Оболонська набережна 7, корпус 5 , Київ, Київська область
+38 (044) 581-04-64
+38 (050) 527-13-08
marina@pla.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

У програмах синтезовані знання і практики, необхідні Вам, щоб бути виключною, бажаною, привабливою і трохи магічної. Ці знання криються в глибині століть і накопичувалися тисячоліттями усіма Жінками світу. Академія приватного життя володіє ними і хоче поділитися з Вами.
Тут Ви дізнаєтеся дорогу до джерела своєї жіночої сили та інтуїції, знайдете баланс між собою і світом, розкриєте свою сексуальність, а головне - навчитеся розуміти і відчувати чоловіка.
Ви навчитеся законам відносин: як зрозуміти кохану людину.
Навчання проходить в комфортній і затишній атмосфері, наповненій медитаціями, музикою і практичними вправами.
Навіщо це потрібно? Нам, жінкам, від природи дано все, щоб бути щасливими. Але часто, в силу різних причин, ми втрачаємо зв'язок з собою - граємо різні ролі, робимо не властиві нам від природи речі, віддаючи данину моді і не замислюючись про втрати. Ми хочемо довести чоловікам, що можемо бути як вони і намагаємося перевершити їх у всьому. Так, ми багато чого набуваємо, але втрачаємо ще більше! А бути жінкою - це так прекрасно!

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт

Відгуки про Психологічний центр "Академія приватного життя"

brandssolution.co.uk

09.08.2017 в 08:19

Where can I order generic online, tablets generic name and pill australia, purchase online usa except lowest price. Where can I buy online in the uk also cheap singapore, how to get in canada and canada despite generic cost rite aid.

bsolution

11.08.2017 в 01:34

Buy cheap online next day delivery http://www.brandssolution.co.uk/uploads/160_120/pharmacy/doxycycline.html buying without insurance.

Додати відгук