Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПсихоаналітична майстерня Олександра Павлова
Психоаналітична майстерня Олександра Павлова

Психоаналітична майстерня Олександра Павлова

Психологічний центр

вул. Видубицька, 40 , Київ, Київська область
Сховати карту

Про установу

Спеціаліст з сучасного, класичного психоаналізу допоможе вам відкрито і безпечно подивитися в обличчя своїх проблем. Так ви зробите захоплюючу подорож в лабіринти свого підсвідомого і ведені досвідченим фахівцем повернетеся назад вже з іншими можливостями і з вирішеними питаннями.
Психоаналіз веде свій початок від Фрейда, звичайно, з тих пір він значно змінився. Ви не знайдете жодного хірурга, який оперував би б по Пирогову, так зараз немає психоаналітиків, які б інтерпретували б за Фрейдом.
Так, психоаналіз, допомагає вирішувати конкретні питання, але його завдання змінити психотип людини в цілому, налагодити спілкування з близькими і оточуючими, виправити самооцінку і позбутися від комплексів. Псіхоаалітікі НЕ астроенергоаналітікі і не чарівники, ми не робимо фокусів. Ми обіцяємо, що спільно з Вами створимо умови і можливість розібратися в собі.
Треба розуміти, що якщо проблема створювалася кілька років, а іноді і десятиліття, то й рішення її не може бути миттєвим. Тут потрібна спільна робота і співпраця.

А) Наше знайомство, починається з первинної ознайомчої зустрічі в перебігу якої ми можемо придивитися до один одного, і поспілкуватися, дізнатися ваш запит і визначитися з подальшими діями. Значення первинної ознайомчої зустрічі безпосередньо випливає з її назви - ми з Вами знайомимося. Мета цієї зустрічі - обговорити завдання, які Ви ставите переді мною, що Ви хочете придбати за допомогою психоаналізу (психоаналітичної психотерапії) і від чого хочете позбавитися.
Б) Далі, проводитися психоаналітична діагностика - яка складається з 5 діагностичних зустрічей-включаючи психологічне тестування комп'ютерними програмами.
Діагностика дає можливість зрозуміти, наскільки, саме Вам, показана або не відображено психоаналітична терапія.
В) У випадку показань до терапії, детально обговорюється контракт-який укладається між аналітиком і психоаналітиком-на це йде близько двох сесій.
Таким чином, перед психоаналітичної терапією необхідно провести всього близько 8 сесій підготовчої роботи.

Фахівці

Психотерапевт

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт

Відгуки про Психоаналітична майстерня Олександра Павлова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук